رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۳ بهمن ۱۳۹۸

همکاری شبکه شما و مرکز خراسان رضوی در تولید و پخش برنامه‌های دهه کرامت - محتوای خبر

 

 

متن خبر

همکاری شبکه شما و مرکز خراسان رضوی در تولید و پخش برنامه‌های دهه کرامت

طی نشستی که با حضور مدیرکل مرکز خراسان رضوی، قائم مقام، معاون سیما و سایر مدیران مرکز برگزار شد، زمینه همکاری‌های آتی میان طرفین مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری فارس، در ادامه سلسله نشست های مدیران شبکه شما با مدیران و برنامه سازان مراکز استان‌ها، اولین روز مردادماه ٩٦، با سفر به خراسان رضوی آغاز شد.

طی این نشست که با حضور مدیرکل مرکز خراسان رضوی ، قائم مقام ، معاون سیما و سایر مدیران مرکز برگزار شد ، زمینه همکاری های آتی میان طرفین مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در همین خصوص و پیرو دستور دکتر دارابی معاون امور استان ها مبنی بر تولید لیگ سراسری مشاعره ، جهت پخش از شبکه شما ، با توجه به هماهنگی های انجام شده با رییس دانشگاه فردوسی مشهد و دانشکده ادبیات آن، توسط مدیرکل مرکز خراسان رضوی ، مقرر گردید از ظرفیت های این مرکز علمی به بهترین شکل استفاده شود.

همچنین با توجه به در پیش رو بودن دهه کرامت ، در خصوص ویژه برنامه "شمس الشموس" که با همکاری شبکه شما، مرکز خراسان رضوی و آستان قدس رضوی ، به صورت زنده طی این دهه راس ساعت ٢٢ پخش خواهد شد، هماهنگی های لازم صورت پذیرفت.

با توجه به ظرفیت‌های فراوان مرکز خراسان رضوی در حوزه تولید برنامه های مستند، مسابقه و ترکیبی، پخش تعدادی از این برنامه ها که متناسب با رویکرد شبکه شما می باشد ، در دستور کار قرار گرفت.

با توجه به حضور علمای برجسته و مراجع اعظام در این استان ، برنامه های متعددی در زمینه سخنرانی های اخلاقی با حضور آنان تولید شده که آماده پخش از شبکه شما است.