Skip to Content

وجوه مورد تجاوز باید به بیت المال برگردد

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد گفت:وجوه مورد تجاوز باید به بیت المال و مردم برگردد و مشمول مرور زمان نشود.

وجوه مورد تجاوز باید به بیت المال برگردد

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، آیت ا...سید احمد علم الهدی در خطبه های نماز جمعه امروز مشهد در جوار بارگاه منور رضوی ضمن سفارش همگان به تقوای الهی،شب قدر را نقطه آمال و فراز عشق بازی و دلدادگی ذات مقدس حق خواند.

خطیب جمعه مشهد گفت:بررسی زندگانی حضرت علی (ع ) نشان می دهد ایشان همه عمرشان در روزه و امساک از حقوق طبیعی خود بوده اند، و ضربت خوردن ایشان مظلومیت وی را در همه عمر به پایان برد.

آیت ا..علم الهدی افزود:در هیچ دوره و بحرانی نبود که حضرت علی (ع) در کنار پیامبر (ص) حضور نداشته باشد ولیکن به محض اینکه پیامبر ص چشم از جهان فرو بست،دشمنان مزد بدی به حضرت علی ع دادند.

امام جمعه مشهد با اشاره به اینکه امیر مومنان علی (ع ) عنصر زنده و امام حی امروز ما است اضافه کرد : از علی والاتر پیدا نخواهد شد.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی ادامه داد:در جامعه اسلامی و دینی ماغیر از خدا و مردم ،امیر المومنین یکی از بازخواست کنندگان از آنهایی هستند که مسئولیت میپذیرند.

آیت ا...سید احمد علم الهدی با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری در خصوص اینکه حقوق های نجومی تهاجم به ارزش ها است گفت: مردم فکر نکنند این حقوق های نجومی برای مدیران و خادمین این نظام است.

وی با بیان این که مدیران و مسئولین باید پیگیر کسانی باشند که فکر میکنند میتوانند مال مردم را ببلعند گفت:مردمی که در عرصه اقتصادی مقاومت میکنند و با سختی ها میسازند باید درجریان قرار بگیرند و مال مردم به بیت المال برگردد.

امام جمعه مشهد با اشاره به وجود نهاد بازرسی در قوه قضاییه و مجریه و دستگاه نظارتی در مجلس گفت:عادلانه نیست که کارگری شش ماه حقوق نگیرد و نان روزمره زندگی فرزندش را نداشته باشد ولی از طرفی دیگر هزینه تفریح فرزندان برخی از جیب بیت المال باشد.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی افزود: وجوه مورد تجاوز باید به بیت المال برگردد و مشمول مرور زمان نشود چرا که مردم قضایا و اختلاس های گذشته را فراموش نمیکنند.

آیت ا...علم الهدی تصریح کرد: مردم با بصیرت کامل خوب و بد را تشخیص می دهند و این ناملایمات و مسائل باعث نمیشود مردم در عرصه استکبار ستیزی سست شوند و سنگر را رها کنند.