Skip to Content

وزیر بهداشت/ وحدت حوزه و دانشگاه سبب حرکت در مسیر پیشرفت و توسعه

وحدت حوزه و دانشگاه موجب حرکت کشور در مسیر پیشرفت و توسعه می شود.

به گزارش خبرنگار خراسان رضوی ، خبرگزاری صدا و سیما ، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امروز در دومین روز نشست هسته وحدت حوزه و دانشگاه سبب حرکت در مسیر پیشرفت و توسعههای پژوهشی استادان معارف اسلامی دانشگاه های سراسر کشور در مشهد گفت : اگر حوزه و دانشگاه در کنار هم باشند، کشور و ملت مسیر سعادت، ترقی و پیشرفت را طی می کند اما اگر این دو با دخالت دشمن از هم فاصله بگیرند کشور و مسلمانان ضرر می کنند.

دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی افزود: تا زمانی که وحدت و زمینه های آن وجود داشته باشد، انقلاب اسلامی همچنان پر فروغ خواهد بود.

او گفت: باید قدر موهبت جمهوری اسلامی را دانست و برای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب کوشید.

وزیر بهداشت با بیان اینکه حکومت کشور، حکومت اسلامی است و انتظار از دفاتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاهها در زمینه روشنگری دانشجویان بسیار زیاد است، گفت: امروز پرسشگری دانشجویان تنها در حوزه دین نیست بلکه باید پاسخگوی کم کاری ها و بی توجهی ها نیز بود.

دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی افزود: در حوزه سلامت روان در جامعه نیز دچار مشکلات بسیار هستیم که در حوزه های پژوهشی باید به این مسائل و نیازهای جامعه توجه شود.

نشست هسته های پژوهشی استادان معارف اسلامی دانشگاه های سراسر کشور که با حضور 150 استاد از سراسر کشور از چهارم آذر ماه در مشهد آغاز شده است تا ششم این ماه ادامه دارد