رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

ویژه‌ برنامه «اباالزّهرا(سلام الله علیها)» در حرم رضوی برگزار می‌شود. - محتوای خبر

 

 

متن خبر

ویژه‌ برنامه «اباالزّهرا(سلام الله علیها)» در حرم رضوی برگزار می‌شود.

رئیس اداره علوم قرآنی آستان قدس رضوی گفت: به مناسبت فرا رسیدن هفته وحدت ویژه برنامه «ابالزهرا(س)» ویژه بانوان در حرم مطهر رضوی برگزار می شود.

ویژه‌برنامه «اباالزهرا(س)» در حرم رضوی برگزار می‌شود

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد؛ حجت الاسلام والمسلمین مهدی شجاع گفت: همزمان با فرا رسیدن هفته وحدت و میلاد منجی عالم بشریت حضرت محمد مصطفی صلّی الله علیه و اله و سلّم و امام جعفر صادق علیه السّلام ویژه برنامه «ابالزّهراء سلام الله علیها» به همت اداره علوم قرآنی آستان قدس رضوی ویژه بانوان زائر برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این ویژه برنامه فردا سه‌شنبه 14 آذر از ساعت 15 تا 16:30 در رواق حضرت زهراء سلام الله علیها حرم مطهر رضوی برگزار خواهد شد، افزود: در این برنامه کارگاه‌های تدبر در سیره پیامبرصلّی الله علیه و آله و سلّم و امام جعفر صادق علیه السّلام با حضور اساتید حوزه و دانشگاه ویژه مادران و دختران تبیین و بررسی می‌شود.

رئیس اداره علوم قرآنی آستان قدس رضوی گفت: همچنین در این ویژه برنامه تصویرسازی و کتابت آیات کلام الله وحی نیز توسط اساتید مجرب دارالقرآن همچون خانم‌ها مقیمی، هزاره، شادکام، شریفی، جلیلی، مطیعی، دوست محمدی، متولی، صادق زاده و جهانیان برگزار خواهد شد.

وی در ادامه به برگزاری جشن‌های «در سایه سار رضوان» ویژه بانوان اشاره کرد و افزود: این ویژه برنامه در ایام هفته وحدت هر روز از ساعت 10 صبح به شکل جشن، مولودی‌خوانی، سخنرانی، مسابقه در رواق حضرت فاطمه زهراء سلام الله علیها دایر است.

حجت الاسلام شجاع برگزاری جشن‌های «دختران فاطمی» را از دیگر برنامه‌های تدارک دیده شده ویژه نونهالان و نوجوانان دختر و مادران درهفته وحدت دانست و گفت: این جشن پانزدهم آذر از ساعت 15 تا 16:30 ویژه در رواق حضرت زهراء سلام الله علیها برگزار می‌شود.