رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۸

ویژه برنامه ارتش جمهوری اسلامی ایران - محتوای خبر

 

 

متن خبر

ویژه برنامه ارتش جمهوری اسلامی ایران

ویژه برنامه ارتش جمهوری اسلامی ایران

 رشادت ها و فداکاری های ارتش جمهوری اسلامی در هشت سال دفاع مقدس از افتخاری ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است. اگر شجاعت و جسارت ارتش جمهوری اسلامی، همراه با دلاوری های سپاه و بسیج نبود ، هرگز پیروزی های بزرگ در دفاع مقدس نصیب ملت ایران نمی شد.

ارتش در طول 8 سال دفاع مقدس با قدرت تمام در مرزهای پرافتخار ایران اسلامی حضور یافته و دوشادوش دیگر رزمندگان اسلام و مردم به مبارزه با رژیم بعثی عراق پرداخت، جنگی که بزرگترین قدرتهای جهان بهترین نیروهای خود را برای مبارزه با ایران به میدان آورده بودند.

اگر این شهامت و از جان گذشتگی های ارتش نبود، بدون تردید ایران اسلامی مورد تهاجم و غارت استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و رژیم بعثی عراق قرار می گرفت .

ارتش در هنگامه پیروزی انقلاب با پیوستن به مردم روحیه مبارزه در مردم را بالا برد و موجب پیروزی هر چه سریع تر انقلاب اسلامی شد.  در برهه های گوناگون پس از پیروزی انقلاب،  به ویژه هنگام رخ دادن  حوادث ناگوار، از جمله سیل ویرانگر اخیر، فرزندان ارتشی ملت ، پیشگام حضور در عرصه های خدمت رسانی بوده اند.

سیمای مرکز خراسان رضوی به منظور ارج نهادن به خدمات درخشان ارتش، ویژه برنامه ای را تدارک دیده است.  این برنامه از سه شنبه 27 فروردین به مدت یک هفته از ساعت 21:00 به روی آنتن می رود.

عوامل برنامه: 

تهیه کننده: علی خیابانی  

کارگردان: امید نوریان

تصویربردار: حسن ناصری

صدابردار: گروه صدابرداری 

دستیار تهیه: طه خیابانی   

مجری ها: شهریار صفاجو و علی دهقان

گزارشگر: جمال جاودانی