رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

ویژه برنامه های صداو سیمای خراسان رضوی به مناسبت روز جهانی کودک - محتوای خبر

 

 

متن خبر

ویژه برنامه های صداو سیمای خراسان رضوی به مناسبت روز جهانی کودک

گروه کودک و نوجوان صداو سیمای خراسان رضوی به مناسبت روز جهانی کودک ویژه برنامه های شاد و متنوعی پخش می کند

ویژه برنامه های صداو سیمای خراسان رضوی به مناسبت روز جهانی کودک
در حوزه سیما ویژه برنامه ای با مشارکت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و سیمای خراسان رضوی در یکی از سالن های اجتماعات شهر مشهد در روز جهانی کودک پخش می شود.آیتم های این برنامه جذاب مسابقه بین کودکان داخل سالن،قصه گویی،پانتومیم، و سرود می باشد.
 
همچنین برنامه آبنبات چوبی ویژه روز جهانی کودک به مدت 45 دقیقه روی آنتن می رود.از آیتم های این برنامه میتوان به سرود،مسابقه،پانتومیم؛گزارش ،قصه گویی،اشاره کرد و حضور کودکان در استدیو از قسمت های شاد این برنامه می باشد.
 
عوامل سازنده این دو برنامه مشترک بوده و می توان به تهیه کنندگی ،طراحی و کارگردانی سید حمید طباطبایی ، برنامه ریز و دستیاری حمیده طبا طبایی، نویسندگی مرضیه گنجی و فرشته ثابت، تصویر برداری هادی شرق،علی کاظمیان ]و علی خیابانی اشاره کرد.
همچنین از دیگر عوامل می توان به مجری گری میترا بابایی ،صدابرداری محمد شکاریان، گرافیک و تدوینگری رضا عباسپور نام برد.صدا پیشه ها و تن پوش عروسک به ترتیب بر عهده زهرا ناوشکی ،آرزو زارع،و سمیه بلوچی ،حسن تیموری می باشد.
 
در حوزه صدا نیز ویژه برنامه "کوچولوی خونه"به مناسبت روز جهانی کودک به مدت 30 دقیقه روی آنتن می رود.این برنامه به آیتم های ویژه و شاد مخصوص کودکان در روز جهانی کودک می پردازد.قصه گویی، ترانه های کودکانه،مسابقه،دکلمه های بچها، آیتم های این برنامه شاد و جذاب است.
کوچولوی خونه به تهیه کنندگی هلیا حسینی ،بازیگری علی انوریان یزدی،صدا برداری محمد افتخاری،نویسندگی هلیا حسینی و مژگان عطف و مجری گری مژگان حضرت زاده تهیه می شود.