سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۱ خرداد ۱۴۰۰

ویژه برنامه های صداو سیمای خراسان رضوی درهفته دولت - نمایشگر محتوای خبر

 

 

ویژه برنامه های صداو سیمای خراسان رضوی درهفته دولت

صدا و سیمای خراسان رضوی همزمان با ایام محرم ویژه برنامه های متعددی را برای گرامیداشت هفته دولت تدارک دیده است.
 
به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای خراسان رضوی ویژه برنامه تلویزیونی "شب شرقی "به تهیه کنندگی سیدحسین خدادایان در هفته دولت باحضورحسن جعفری معاون سیاسی امنیتی استاندارو ارتباط تلفنی با سایرمسئولین به ارائه خدمات و عملکرد دستگاههای اجرایی و نهادهای استان می پردازد.از آیتم های این برنامه می توان به گزارش و تلفن های مردمی و ارتباط تلفنی با مسئولین استانی اشاره کرد . 
برنامه"صبح خراسانی"به تهیه کنندگی محسن وکیلی در ایام هفته دولت هر روز از ساعت8صبح به مدت50دقیقه باحضورمدیران کل دستگاههای اجرایی مهمان مخاطبان شبکه استانی خواهد بودوبه بیان دستاوردهای دولت می پردازند.
برنامه "اشاره"به تهیه کنندگی آرش رهبر باحضورمهندس رزم حسینی استاندارخراسان رضوی ومعاونین وی به تشریح خدمات دولت وویژگیهای مثلث اقتصادی ومعین های اقتصادی درشهرستانهای مختلف می پردازد.
 
 
همچنین  معاونت سیما باتولیدوپخش کلیپ های مختلف در خصوص شهیدان باهنر و رجایی،زیرنویس،وله مناسبتی ویزه هفته دولت تلاش و خدمات دولت مردان و مسئولین دستگاه های اجرایی استان را به تصویر می کشد.
صدای خراسان رضوی در هفته دولت برنامه ای به عنوان ره آورد پخش خواهد کرد که ویزگی این برنامه شنیدن صدای مردم شهرستان ها درکنار توجه به دستاورد های شهرستانی دولت می باشد  .برنامه مردم و مسئولان در یک قسمت با حضور فرماندارو مسئولین به مدت 60دقیقه پخش می شود این برنامه ساعت ۱۳ شروع و ساعت ۱۴ به پایان می رسد.برنامه مردم و مسئولان به تهیه کنندگی محمد کمالی  و گویندگی محمد قاسمی اجرا می شود.پخش تلفن مردمی پاسخگویی گزارش موسیقی واطلاعات راجع به موضوع برنامه ازآیتم های برنامه مردم و مسئولان است .
آیتم های برنامه ما می توانیم شامل  گزارش حضور کارشناس و معرفی کار آفرین ها می باشد  واز ساعت 13 تا 13:55 پخش میشود. همچین برنامه شبا هنگام نیز در 6 قسمت  که هر قسمت به مدت ۶۰دقیقه از ساعت 21به تهیه کنندگی محمدرضاغوث تهیه وپخش می شود همچنین سایر برنامه های روتین رادیو از قبیل پرس وجو ،دهکده ،کرمانجی ،قرارانقلاب،شب های محرم وصبح بخیرخراسان با حضور مسئولین استان به صورت زنده وضبطی در کنار سایربرنامه های تامینی به دستاوردها و عملکرد دستگاه‌ های اجرایی و نهادهای استان می‌پردازد  .
معاونت اطلاعات و اخبار خراسان رضوی ضمن تولیدوپخش گزارش هایی ویژه درمورد کرونا عملکرد دستگاههای اجرایی در دوران شیوع کرونا، افتتاح طرح های مهم هفته دولت همچنین مثلث توسعه، نماد توسعه استان ،معین های اقتصادی محرک توسعه،کلینیکهای کسب و کار،رونق صنایع کوچک و متوسط،کارآفرینان برتر،پوشش کامل افتتاح طرحهای مختلف عمرانی را در دستور کار قرار داده و طبق پیش بینی، خبر و گزارش های مختلفی در این هفته به فراخور موضوع تولید و پخش خواهد کرد. 
فضای مجازی صدا و سیمای خراسان رضوی نیز ویژه هفته دولت  تولید و انتشار بیش از 250 متن، خبر و گزارش - تولید 10 عکس نوشت و پوستر، 10 اینفوگرافی 4 گیف، 4 استیکر، 2 مستند مصاحبه محور، 8پادکست، 1 نماهنگ و بازتولید 20 ویدیوی کوتاه درموضوعات مختلف از جمله اطلاع رسانی و انعکاس اقدامات و خدمات دولتمردان در هفته دولت به انتشار می پردازد.