رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

ویژه برنامه های صدا و سیمای خراسان رضوی در هفته دولت - محتوای خبر

 

 

متن خبر

ویژه برنامه های صدا و سیمای خراسان رضوی در هفته دولت

مدیر کل صدا وسیمای خراسان رضوی گفت: رویکرد اصلی برنامه های صدا وسیما در هفته دولت انعکاس خدمات دولت ها در ذیل خدمات نظام در 40سالگی انقلاب برمبنای افتخار به گذشته و امید به آینده خواهد بود.

ویژه برنامه های صدا و سیمای خراسان رضوی در هفته دولت
محسن نصرپور مدیرکل صدا وسیمای خراسان رضوی گفت:با توجه به شرایط روز و همچنین چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برنامه های صدا و سیما در هفته دولت شرایط ویژه ای دارد. رویکرد اصلی این برنامه ها انعکاس خدمات دولت ها در ذیل خدمات نظام در 40سالگی انقلاب برمبنای افتخار به گذشته و امید به آینده خواهد بود.همچنین ضمن پرهیز از نفی خدمات سایر دولت ها و انحصار شرح اقدامات دولت مستقر تصویر واقعی و امید بخش تری برای مخاطب ارائه خواهد شد.
وی با بیان اینکه تیم پرتال تولید صدای خراسان رضوی در هر روز از هفته دولت از یک شهرستان برنامه ای به عنوان ره آورد پخش خواهد کرد افزود:ویزگی این برنامه شنیدن صدای مردم شهرستان ها درکنار توجه به دستاورد های شهرستانی دولت می باشد.که این باعث افزایش حضور مردم در شبکه می شود و هم میزان امیدواری مردم افزایش خواهد یافت.
نصرپور با اشاره به برنامه های مردم و مسئولان ما میتوانیم و شبا هنگام که در هفته دولت از صدای خراسان رضوی پخش خواهد شد افزود:برنامه مردم و مسئولان در دو قسمت با حضور استاندارو مسئولین به مدت 50دقیقه پخش می شود.این برنامه ساعت 13 شروع و ساعت 14 به پایان می رسد.برنامه مردم و مسئولان به تهیه کنندگی لیلا کامکار و مجری گری آرمین آرمات وگزارشگری حسین ضیایی و دستیاری پروین قربانی اجرا می شود.
وی ادامه داد:پخش تلفن مردمی پاسخگویی گزارش موسیقی واطلاعات راجع به موضوع برنامه ازآیتم های برنامه مردم و مسئولان است.همچنین برنامه ما می توانیم به مدت 50 دقیقه ساعت 13 پخش می شود.
 
مدیر کل صدا وسیمای خراسان رضوی عنوان کرد:آیتم های برنامه ما میتوانیم گزارش حضور کارشناس و معرفی کار آفرین ها می باشد و عوامل این برنامه مهدی مقدس زاده تهیه کننده علی سلیمی گوینده بهروز وطن دوست گزارشگر و زهرا محمدی دستیار برنامه ما میتوانیم هستند.همچین برنامه شبا هنگام نیز در 3 قسمت کامل که هر قسمت به مدت 60دقیقه در ساعت 22 پخش می شود.و عوامل این برنامه محمد رضا غوث کارگردان محسن افکارو رضا نهاوندی مجریان این برنامه هستند.
 
وی با بیان اینکه برنامه تلویزیونی اشاره با حضور برخی استانداران و مسئولان ادارات که از ابتدای انقلاب مسئولیت داشتند وهرکدام به دستاوردهای دولت در دوره خود می پردازند گفت:این شیوه ضمن توجه به همه مقاطع و همه دستاورد ها تمامی دستاوردهایی که از حافظه مردم پاک شده است و مسیر طی شده دوباره برای مخاطبان باز خوانی میشود و مجموعه خدمات دولت ها به عنوان دستاوردهای 40 ساله نظام معرفی میشوند.
وی با اشاره به برنامه ها ی میزگرد و اشاره که از سیمای خراسان رضوی پخش می شود افزود:برنامه اشاره به تهیه کنندگی آرش رهبر با دعوت از استاندارو مسوولان استانی جهت گزارش دستاوردهای دولت و برنامه میزگرد با دعوت از استانداران سابق خراسان به تهیه کندگی هادی افشار صفوی پخش می شود.همچنین برنامه صبح خراسانی به تهیه کنندگی حمید رضا طالبی با رویکرد بیان خدمات دولت نیز پخش خواهد شد.