حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۲۴ آبان ۱۳۹۷

ویژه برنامه های صدا و سیمای خراسان رضوی در هفته دولت - محتوای خبر

 

 

متن خبر

ویژه برنامه های صدا و سیمای خراسان رضوی در هفته دولت

مدیر کل صدا وسیمای خراسان رضوی گفت: رویکرد اصلی برنامه های صدا وسیما در هفته دولت انعکاس خدمات دولت ها در ذیل خدمات نظام در 40سالگی انقلاب برمبنای افتخار به گذشته و امید به آینده خواهد بود.

ویژه برنامه های صدا و سیمای خراسان رضوی در هفته دولت
محسن نصرپور مدیرکل صدا وسیمای خراسان رضوی گفت:با توجه به شرایط روز و همچنین چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برنامه های صدا و سیما در هفته دولت شرایط ویژه ای دارد. رویکرد اصلی این برنامه ها انعکاس خدمات دولت ها در ذیل خدمات نظام در 40سالگی انقلاب برمبنای افتخار به گذشته و امید به آینده خواهد بود.همچنین ضمن پرهیز از نفی خدمات سایر دولت ها و انحصار شرح اقدامات دولت مستقر تصویر واقعی و امید بخش تری برای مخاطب ارائه خواهد شد.
وی با بیان اینکه تیم پرتال تولید صدای خراسان رضوی در هر روز از هفته دولت از یک شهرستان برنامه ای به عنوان ره آورد پخش خواهد کرد افزود:ویزگی این برنامه شنیدن صدای مردم شهرستان ها درکنار توجه به دستاورد های شهرستانی دولت می باشد.که این باعث افزایش حضور مردم در شبکه می شود و هم میزان امیدواری مردم افزایش خواهد یافت.
نصرپور با اشاره به برنامه های مردم و مسئولان ما میتوانیم و شبا هنگام که در هفته دولت از صدای خراسان رضوی پخش خواهد شد افزود:برنامه مردم و مسئولان در دو قسمت با حضور استاندارو مسئولین به مدت 50دقیقه پخش می شود.این برنامه ساعت 13 شروع و ساعت 14 به پایان می رسد.برنامه مردم و مسئولان به تهیه کنندگی لیلا کامکار و مجری گری آرمین آرمات وگزارشگری حسین ضیایی و دستیاری پروین قربانی اجرا می شود.
وی ادامه داد:پخش تلفن مردمی پاسخگویی گزارش موسیقی واطلاعات راجع به موضوع برنامه ازآیتم های برنامه مردم و مسئولان است.همچنین برنامه ما می توانیم به مدت 50 دقیقه ساعت 13 پخش می شود.
 </