رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

پاسداری سپاه از انقلاب اسلامی در تمام نقاط جهان - محتوای خبر

 

 

متن خبر

پاسداری سپاه از انقلاب اسلامی در تمام نقاط جهان

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، سردار سرتیپ دوم پاسدار علی اکبر پورجمشیدیان پنجشنبهسپاه پاسداران در هر نقطه جهان از انقلاب اسلامی پاسداری می کند در حاشیه نخستین یادواره 562 شهید اطلاعات نیروی زمینی سپاه پاسداران استان‌های خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان جنوبی در مشهد افزود: خون شهدا و ایثارگری رزمندگان باعث شده است امنیت کشور ایران از همه کشورهای غرب آسیا و اروپا بیشتر باشد.
او اظهار کرد: برای حفظ امنیت کشور، رزمندگان بسیار از جان خود مایه گذاشتند و افراد فراوان در دفاع مقدس و بعد از آن در این راه به شهادت رسیدند.
سردار پورجمشیدیان گفت: برای حفظ عزت و اقتدار کشور باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم.
او ادامه داد: وظیفه پاسداری از انقلاب طبق قانون اساسی بر عهده سپاه پاسداران است و این مسئولیت را در همه عرصه های اعتقادی، فرهنگی، محرومیت زدایی، سازندگی و اقتصادی انجام می دهد.
معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه اظهار کرد: نیروهای زمینی، دریایی، هوایی و نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هر جا نیاز باشد برای پاسداری از انقلاب و حفظ امنیت کشور با تمام وجود تلاش و ایفای نقش می کنند.
سردار پورجمشیدیان گفت: نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همیشه آماده جان فشانی و فداکاری برای کشور هستند.
نخستین یادواره 562 شهید اطلاعات نیروی زمینی سپاه پاسداران استان های خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان جنوبی امروز با حضور فرماندهان نیروی زمینی و دریایی سپاه پاسداران و استاندار خراسان رضوی در حسینیه امام خمینی رحمت الله علیه مشهد برگزار شد.