Skip to Content

پاسور تيم ملي صربستان به تيم واليبال ميزان پيوست

پاسور تيم ملي صربستان به تيم واليبال ميزان پيوست

مدیرعامل باشگاه میزان امروز اعلام کرد : ولادو پتکویچ ، پاسور 31 ساله تیم ملی والیبال صربستان به میزان پیوست.
احسان حلمی افزود : این بازیکن امروز با حضور در دفتر باشگاه میزان ، با امضای قراردادی دو ساله ، رسما به میزان پیوست و پیراهن شماره 17 این تیم را بر تن کرد .
ولادو پتکوویچ بازیکن والیبال اهل صربستان سابقه بازی در لیگ‌های برتر اسلوونی ، جمهوری فدرال یوگسلاوی، کره جنوبی، صربستان و ایتالیا را در کارنامه دارد .
او ادامه داد : این بازیکن همچنین در بازی‌های برترین‌های لیگ اروپا به عنوان بهترین پاسور دوره انتخاب و در بازی‌های مقدماتی المپیک لندن به عنوان دومین پاسور خوب برگزیده شد.
بگفته وی سابقه حضور وی در ایران به سال 2012 و حضور در تیم کاله مازندران و سپس شهرداری ارومیه برمی‌گردد.

مدیر عامل باشگاه میزان در مراسم اعطای پیراهن پتکویچ برای وی آرزوی موفقیت کرد و افزود: امیدواریم تیم والیبال در نیم فصل دوم بتواند خواسته‌های هواداران و والیبال دوستان خراسان را جامه عمل پوشاند.

سرمربی تیم والیبال میزان نیز خرید پتکویچ را با توجه به مصدومیت جوردی باربرای اسپانیایی ، برای تیم لازم و ضروری دانست و افزود: با توجه به توانایی این بازیکن و آشنایی به فضای والیبال ایران، امیدواریم وی به تیم کمک کند.

رضا مومنی افزود: با مصدومیت جوردی باربرا و جدایی وی از تیم والیبال میزان، پتکویچ در کنار مهدی مهدوی در پست پاسور در خدمت تیم والیبال میزان خواهد بود.