اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | دوشنبه، ۲۹ آبان ۱۳۹۶

پایان آذر آخرین مهلت ارسال آثار به همایش جهان‌ شهر معنوی - محتوای خبر

 

 

متن خبر

پایان آذر آخرین مهلت ارسال آثار به همایش جهان‌ شهر معنوی

پایان آذر امسال آخرین مهلت ارسال آثار به همایش بین‌ المللی بازخوانی تمدن اسلامی و جهان‌ شهر معنوی با موضوع مشهد است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، دبیر علمی همایش و معاون پژوهشی جامعه ‌المصطفی العالمیه مشهد گفت: فراخوان و پوستر اعلام ارسال آثار جهان‌ شهر معنوی با موضوع مشهد، پایتخت جهان اسلامهمایش بین‌ المللی بازخوانی تمدن اسلامی و جهان‌ شهر معنوی در حدود ۶۰ کشور جهان و به سه زبان عربی، انگلیسی و فارسی منتشر شده است.

حجّت الاسلام جواد رقوی افزود: این همایش با پیشنهاد جامعه ‌المصطفی و به مناسبت رویداد مشهد۲۰۱۷ برگزار می‌ شود که در روند اجرای آن بیش از ۱۵ نهاد علمی داخلی و پنج نهاد خارجی اعلام همکاری کرده‌ اند.

او ادامه داد: این همایش با سه محور تبیین و بازخوانی تمدن اسلامی، جهان‌ شهر معنوی و شاخصه‌های آن و مشهد الرّضا و جهان‌ شهر معنوی برگزار می‌‌شود.

رقوی با اشاره به اینکه این همایش آذر امسال در مشهد برگزار می‌ شود افزود: پژوهشگران می‌ توانند مقالات علمی، پژوهشی و ترویجی خود را از طریق سامانه همایش‌‌ های جامعه المصطفی  العالمیه صلّی الله علیه و آله و سلّم به نشانی hamayesh.miu.ac.ir/islamic و یا از طریق پست الکترونیکی به نشانی almustafa.conference۱۳۹۶@gmail.com برای دبیرخانه همایش ارسال کنند.