رونق تولید ملی | جمعه، ۳ خرداد ۱۳۹۸

پایان فیلم برداری تله فیلم بازی نامه - محتوای خبر

 

 

متن خبر

پایان فیلم برداری تله فیلم بازی نامه

مراحل فیلم برداری تله فیلم بازی نامه از تولیدات جدید صدا و سیمای استان خراسان رضوی پایان یافت


به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، مدیر کل صدا و سیمای استان گفـت:مراحل تصویر برداری این تله فیلم 90پایان فیلم برداری تله فیلم بازی نامهدقیقه ای از 29 فروردین امسال با حضور 100 بازیگر زن و مرد در مشهد آغاز شده است.

محسن نصرپور با اشاره به اینکه برای تولید این تله فیلم فاخر حدود 200 میلیون تومان هزینه شده است افزود: با پایان یافتن مراحل تدوین بازی نامه، این تله فیلم در نیمه نخست امسال از شبکه های سراسری سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می شود.

تهیه کننده تله فیلم بازی نامه نیز گفت: موضوع اصلی این فیلم تلویزیونی برگرفته از ارزشهای دوران 8 سال دفاع مقدس و روایت اعزام نیروهای داوطلب به جبهه های حق علیه باطل در دهه 60 است.

ید الله کریمی افزود: این تله فیلم 8 لوکیشن دارد که نخستین آن در رواق دارالذکر حرم مطهر امام رضاعلیه السلام و آخرین لوکیشن آن نیز در اداره پست قاسم آباد مشهد است.

او گفت: برای تداعی صحنه های اعزام نیرو به جبهه های نبرد و حال و هوای مشهد در دهه 60 لوکیشن های متنوع و جذابی ساخته شده که در نوع خود کم نظیر است.

بهرام صادقی مزیدی نویسنده و کارگردان، یدالله کریمی تهیه کننده، داریوش منتظری مشاور فیلمنامه و ناظر کیفی، محمود مجیب حق قدم تصویر بردار وعلی نوین نژاد صدا بردار تله فیلم بازی نامه اند.

همچنین تدوین این فیلم تلویزیونی را ابراهیم وردیانی، آهنگ سازی آن را محمد فرشته نژاد و طراح و اجرای گریم را حجت الله خاکپور بعهده دارند.