رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

پایبندی نسل سوم انقلاب به آرمانهای نظام اسلامی - محتوای خبر

 

 

متن خبر

پایبندی نسل سوم انقلاب به آرمانهای نظام اسلامی

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، خطیب نماز جمعه مشهد مقدس در خطبه های عبادی، سیاسی 

پایبندی نسل سوم انقلاب به آرمانهای نظام اسلامینماز جمعه که در رواق دارالمرحمه حرم مطهر رضوی برگزار شد در جمع زایران و مجاوران این امام همام با محکوم کردن حادثه تروریستی اخیرگفت: ترقه بازی که در تهران در مجلس شورای اسلامی و  حرم مطهر امام خمینی رحمت الله علیه اتفاق افتاد فقط باعث شد که مردم ما نسبت به قبل  اتحاد بیشتری داشته باشند.

آیت الله علم الهدی افزود: نیروهای امنیتی از جمله پاسداران سپاه انقلاب اسلامی در ظرف چند ساعت این کور دلان را در اتاق های مجلس شورای اسلامی به دام انداختند و همه آنها را به هلاکت رساندند.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی ضمن اشاره به اینکه شهید رضا تیموری که در حادثه تروریستی تهران در مقابل داعشی ها ایستادگی کرد و به شهادت رسید افزود :رضا تیموری این جوان نسل سوم انقلاب در مقابل داعشی ها با تمام قوا ایستادگی کرد و حتی با خوردن 10 گلوله به بدن خود درب های مجلس را بست و نگذاشت که این کودردلان وارد صحن مجلس شوند و این نشان از پایبندی نسل سوم انقلاب به آرمانها و ارزشهای نظام است.

او در بخش دیگری از سخنانش ضمن تبریک ولادت امام حسن مجتبی علیه السّلام گفت: امام حسن مجتبی علیه السبلام جریان انقلاب اسلامی را در برابر جریان اموی زمان خود به درستی حفظ کرد و این امر باعث شد تا هیچ خدشه ای به اسلام وارد نشود.