رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۸

پخش برنامه های "هم سایه" و "سر سفره ی خدا " از شبکه های سه سیما و نهال - محتوای خبر

 

 

متن خبر

پخش برنامه های "هم سایه" و "سر سفره ی خدا " از شبکه های سه سیما و نهال

برنامه های تلویزیونی "هم سایه" و "سر سفره ی خدا " از مجموعه تولیدات فرهنگی_رسانه ای موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی از شبکه های سه سیما و شبکه نهال پخش می شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی به نقل از روابط عمومی موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس، برنامه تلویزیونی پخش برنامه های "هم سایه" با اجرای رسالت بوذری و تهیه کنندگی حمیدرضا عطارد جهت پخش از شبکه سه سیما به همت این موسسه ضبط شده و در حال پخش است . 

این برنامه در 30 قسمت 40 دقیقه ای، هر روز از حدود ساعت 18 در ماه مبارک رمضان به روی آنتن شبکه سه می رود و بازپخش این برنامه ساعت 7 صبح روز بعد می باشد.

این مجموعه برنامه با حضور کارشناسان حوزوی و دانشگاهی و با نگاه ویژه به کلام امام رضا(ع) به مباحثی پیرامون معرفت در خانواده (سبک زندگی رضوی) می پردازد 

همچنین برنامه تلویزیونی "سر سفره خدا " که ویژه گروه سنی کودکان و نوجوانان است در 30 قسمت آماده شده و از بامداد اولین سحرگاه ماه مبارک رمضان از شبکه نهال در حال پخش است.

به دنبال استقبال کودکان و نوجوانان  از برنامه "سر سفره خدا" ، سری جدید این برنامه با محوریت تولید  و حمایت از کالای ایرانی، از ساعت 3 بامداد تا بعد از اذان صبح، هر سحرگاه با بچه ها همراه می شود.

این برنامه در فضایی با نشاط برای کودکان و نوجوانان بخصوص روزه اولی ها، در قالب  نمایش، مسابقه، گفتگو و آیتم های متنوع به نوجوانانی که امسال به سن تکلیف رسیده اند و اولین روزه یا نماز را تجربه می کنند جوایزی را اهدا می کند و باز پخش این برنامه ساعت 18:30 است.