رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

پخش زنده عزاداری مخاطبان شبکه جهانی امام رضا(ع) از طریق امواج ماهواره ای - محتوای خبر

 

 

متن خبر

پخش زنده عزاداری مخاطبان شبکه جهانی امام رضا(ع) از طریق امواج ماهواره ای

ویژه برنامه های دهه اول محرم حرم مطهر رضوی و عزاداری مخاطبان شبکه جهانی امام رضا(ع) از طریق امواج ماهواره ای به صورت زنده پخش می شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، مدیر شبکه جهانی امام رضا(ع) گفت: برنامه اذان روزانه 30دقیقه قبل از نمازپخش زنده عزاداری مخاطبان شبکه جهانی امام رضا(ع) از طریق امواج ماهواره ایمغرب و عشاء به صورت زنده بر روی آنتن می رود و به مدت یک ساعت پخش آن ادامه خواهد داشت.

محمد امین توکلی زاده گفت: دو برنامه تولیدی با عناوین "دارالمرحمه" و "فیروزه" ویژه مخاطبان عرب زبان پس از نماز مغرب و عشاء به مدت 50 دقیقه  و "انیس القلوب" با حضور کارشناسان، شاعران و مداحان عرب زبان هر شب  به مدت 90دقیقه از ساعت 21  30 دقیقه با موضوع سبک زندگی امام حسین(ع) به صورت زنده از شبکه جهانی امام رضا(ع) بر روی آنتن می رود.

وی افزود: همچنین هر شب از ساعت 21به مدت 30 دقیقه از بین الحرمین میهمان منازل عزاداران حسینی خواهیم بود.

مدیر شبکه جهانی امام رضا(ع) گفت: پخش سخنان مقام معظم رهبری با موضوع امام حسین(ع)، سخنرانی های سید حسن نصرالله در لبنان، شیخ عیسی قاسم رهبر مبارزان بحرینی و عبدالملک بدر الدین حوثی رهبر مبارزان یمن از دیگر برنامه های این شبکه در دهه اول محرم است.

شبکه جهانی امام رضا(ع) در ماهواره با فرکانس 10922 ورتیکال 21500قابل دریافت است.

برنامه های زنده از شبکه امام رضا(ع)  هم زمان در یوتیوب به آدرس imamrezatv  و کانال اینستاگرامی با شناسه imamreza.tv  قرار می گیرد.