Skip to Content

پدیده به دنبال آسیایی شدن/ لیگ را با تمام قوا ادامه می‌دهیم

پدیده به دنبال آسیایی شدن/ لیگ را با تمام قوا ادامه می‌دهیم

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: با جذب بازیکنان جدید در تعطیلات، با تمام قوا لیگ را ادامه خواهیم داد تا علاوه بر جایگاه مناسب در لیگ بتوانیم سهمیه آسیایی را هم کسب کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا مرزبان درنشست خبری قبل از دیدار با تیم نفت مسجد سلیمان در محل هیئت فوتبال خراسان رضوی اظهار داشت: با خاتمه یافتن جام حذفی با خیال آسوده تری به مصاف حریفان می رویم و تلاش بازیکنان این است که هم در خانه و نیز خارج از خانه نتایج قابل قبولی را کسب کنند.

 وی در بخشی از سخنان خود به محرومیت و مصدومیت بازیکنان پدیده در لیگ اشاره کرد و گفت: بخشی از کارت ها به نظر من ناعادلانه بود و همین باعث شد قدری از اهداف مان دور شویم و امیدوارم با جذب بازیکنان جدید این نقیصه هم حل شود.

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان اظهار داشت: روزهای اولی که هدایت این تیم را در دست گرفتم با مشکلاتی روبرو بود اما خوشبختانه امروز می توانم بگویم با حمایت مسوولین پدیده و صداقت ارباب رسانه در خراسان تمام مشکلات را پشت سر گذاشته و با پیروزی های بعدی بتوانیم دل این هواداران راشاد کنیم.

وی در رابطه بازی فردا با تیم مسجد سلیمان گفت: نفت مسجد سلیمان این روزها نتایج مطلوبی را کسب کرده است و قصد دارد موقعیت خود را در جدول بهتر کند بنابراین بازی سختی خواهد بود ضمن اینکه بازیکنان پدیده هم مصمم هستند تا با پیروزی در این دیدار به تعطیلات بروند و با روحیه بهتری در تمرینات شرکت کنند.

مرزبان خاطرنشان کرد: واقعیت این است که فشردگی لیگ برتر و بازیهای جام حذفی و سفرهای طولانی به شهرستانهای مختلف باعث شد بازیکنان احساس خستگی کنند بنابراین تعطیلی لیگ این فرصت را به وجود آورده است تا تیم ها به مشکلات فنی خود به پردازند.

وی افزود: در این راستا و با حمایت مدیران باشگاه پدیده علاوه بر جذب بازیکنان جدید لیگ برتر قصد داریم تمرینات را از تاریخ ۹ دی ماه آغاز کرده و سپس اردوی آمادگی را ازتاریخ ۹ دی ماه تا ۱۹ دی ماه در دبی برپا و قرار است ۸ بازی دوستانه را برگزار کنیم.

سرمربی پدیده  تصریح کرد: پس از اردوی دبی و در ایران در مسابقه چهار جانبه شرکت خواهیم کرد ضمن اینکه با جذب بازیکنان جدید در این تعطیلات و سپس با تمام قوا لیگ را ادامه خواهیم داد تا علاوه بر جایگاه مناسب در لیگ بتوانیم سهمیه آسیایی را هم کسب کنیم.

مرزبان در ادامه راجع به هدایت تیم ملی امید گفت: از ابتدا هم قرار بر این بود که از لحاظ فنی و برنامه ریزی به تیم ملی امید کمک کنم و من به شخصه قصد جدایی از تیم و باشگاه پدیده را ندارم و به این مردم و باشگاه تعهد دادم که پای کار باشم و پدیده را آسیایی کنم.