Skip to Content

پرداخت 50 درصد هزینه اتوبوس‌های مصوب هیئت دولت توسط شهرداری مشهد

پرداخت 50 درصد هزینه اتوبوس‌های مصوب هیئت دولت توسط شهرداری مشهد

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد گفت: 50 درصد از هزینه اتوبوس‌های مصوب هیئت دولت در سفر استانی به خراسان رضوی را باید شهرداری مشهد بپردازد.

خبرگزاری فارس: پرداخت 50 درصد هزینه اتوبوس‌های مصوب هیئت دولت توسط شهرداری مشهد

هادی عطارزاده طوسی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد در ارتباط با خرید 200 دستگاه اتوبوس مصوب دولت در سفر استانی اظهار داشت: پیگیری‌هایی زیادی توسط سازمان اتوبوسرانی انجام شده و نامه‌ای با امضا شهردار مشهد و استاندار خراسان رضوی به دولت ارسال شده و به دست معاون مدیریت نظارت و راهبردی رئیس جمهور و وزیر صنعت و معدن برای تامین اعتبار لازم رسیده است.

وی افزود: پیگیری‌های نهایی ما نشان می‌دهد که خرید 200 دستگاه اتوبوس مصوب مشهد به وزارت کشور تفویض شده و امیدواریم با حمایت وزیر کشور و معاون عمران وزارت کشور این 200 دستگاه با سرعت به ناوگان اتوبوسرانی شهر مشهد اضافه شود.

عطارزاده بیان داشت: برای خرید این 200 دستگاه اتوبوس قرار شده 50 درصد مبلغ توسط شهرداری مشهد و مابقی آن نیز توسط دولت پرداخت شود و ما آمادگی برای تامین سهم شهرداری را داریم تا با سرعت منابع مالی مورد نیاز را تامین کنیم و ما منتظر تامین منابع مالی دولت هستیم.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد گفت: با سازندگان نیز برای تامین این 200 دستگاه اتوبوس وارد مذاکره شدیم تا با سرعت قرارداد 200 دستگاه امضا و با سرعت این 200 اتوبوس به ناوگان  اتوبوسرانی مشهد افزوده شود.

عطارزاده تاکید کرد: اگر دولت نیز بتواند قرارداد خود با شرکت پیشرو برای هزار و 700 دستگاه اتوبوس چینی را نیز اجرایی کند بتوانیم از این محل نیز تعدادی اتوبوس دریافت کنیم.