Skip to Content

پلیس راه خراسان رضوی خبرداد 7 کشته و مجروح بر اثر تصادف در محورهای استان

واژگونی خودرو و تصادف زنجیره ای در جاده های خراسان رضوی در 24 ساعت گذشته 4 کشته و 3 مجروح برجای گذاشت .

 تصادفات 24 ساعت گذشته در جاده های خراسان رضوی  4 کشته و 3 مجروح برجای گذاشت .

به گزارش خبرنگار خراسان رضوی، خبرگزاری صد ا وسیما، جانشین پلیس راه خراسان رضوی گفت: در یکی از تصادفات در 35 کیلومتر مانده 7 کشته و مجروح بر اثر تصادف در محورهای استانبه شهر سبزوار که در ساعت 7 وسی دقیقه امروز به وقوع پیوست یک دستگاه سواری پراید از جاده منحرف شد که این حادثه یک کشته و یک مجروح برجای گذاشت .

سرهنگ احسان بخش افزود: علت این حادثه عدم توانائی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از خستگی وخواب آلودگی راننده خودرو و واژگونی آن بود .

وی گفت: صبح امروز همچنین در کیلومتر 50 جاده کلات به مشهد، سه خودرو مینی بوس ، تیبا و مزدا با هم برخورد کردند که در این حادثه راننده خودرو تیبا مجروح و به مراکز درمانی منتقل شد .

سرهنگ احسان بخش علت حادثه را سبقت خودرو تیبا نسبت به مینی بوس و عدم رعایت فاصله طولی خودرو مزدا نسبت به مینی بوس اعلام کرد

جانشین پلیس راه استان افزود: دیروز هم در یک حادثه در کیلومتر 40 جاده سبزوار به شاهرود بر اثر عدم توانائی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از خستگی وخواب آلودگی راننده خودرو پژوپارس و سقوط ازپل 3 نفر که یک مرد، یک زن و یک کودک بودند کشته و 1 زن دیگر هم مجروح و به بیمارستان امدادی شهید بهشتی سبزوار منتقل شد.