Skip to Content

پنج پروژه عمرانی در شهرستان جوین به بهره برداری رسید

پنج پروژه عمرانی در شهرستان جوین به بهره برداری رسید، ضریب برخورداری رشتخوار از نعمت گاز از میانگین استانی فراترخواهد رفت و ... از عناوین اخبار فرمانداری خراسان رضوی است.


به گزارش خبرگزاری مهر، همزمان با چهارمین روز از هفته دولت از پنج پروژه عمرانی شهرستان جوین بهره برداری شد.

ابراهیم جدی کار ، فرماندار جوین با حضور در روستاهای بخش عطاملک پروژه خانه عالم روستای خیرآباد، یادمان شهدا و ساختمان دهیاری روستای اسماعیل آباد، بوستان روستای حاج آباد بزازی و ساختمان دهیاری روستای خرم آباد را  افتتاح کرد.

فرماندار جوین اظهار کرد: اعتبار این طرح ها بالغ بر یک میلیارد و 360 میلیون ریال بوده که از محل اعتبارات استانی تامین شده است.

ضریب برخورداری رشتخوار از نعمت گاز از میانگین استانی فراترخواهد رفت

فرماندار رشتخوار گفت: با پایان عملیات گازرسانی به 20 روستای شهرستان، ضریب برخورداری رشتخوار از نعمت گاز چهار درصد از میانگین استان بیشتر خواهد شد.

هاشم جنگی در حاشیه مراسم بهره برداری از پروژه گازرسانی به سه روستای دستجرد، بازه عاشقان و سرآسیاب اظهار کرد: طبق برنامه ریزی های انجام شده قبل از آغاز فصل زمستان گازرسانی به این 17روستای باقی مانده که در حال حاضر پیشرفت 70 درصدی دارد، به اتمام خواهد رسید.

فرماندار رشتخوار افزود: برای گازرسانی به این روستاها بالغ بر 11 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

افتتاح 10 پروژه کشاورزی در کاشمر

فرماندار کاشمر از افتتاح 10 پروژه جهاد کشاورزی شهرستان در هفته دولت خبر داد.

مهدی فروزان با بیان این که برای اجرای این پروژه ها بیش از 480 میلیارد ریال اعتبار صرف شده است، اظهار کرد: با بهره برداری از آن ها برای 160 نفر اشتغال زایی مستقیم و برای 263 نفر به طور غیرمستقیم ایجاد شغل صورت می گیرد.

فرماندار کاشمر با اشاره به اعتبارات شش میلیارد و 900 میلیون تومانی این بخش در سال 91 افزود: در این راستا تاکنون 92 پرونده جهت جذب مبلغ 27 میلیارد تومان اعتبار به بانک های عامل معرفی شده اند.

بیش از 91 میلیارد ریال اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای به درگز اختصاص یافت

فرماندار درگز از اختصاص 91 میلیارد و 378 میلیون ریال از محل اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای در سال 92 به این شهرستان خبر داد.

جواد جوادی در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان درگز ضمن تشریح الگوی توزیع اعتبارات اظهار کرد: این میزان اعتبار در قالب 18 فصل و 53 طرح، میان 58 دستگاه اجرایی شهرستان توزیع خواهد شد.

فرماندار درگز اعتبارات اختصاص یافته به پروژه های ملی شهرستان را 50 میلیارد تومان ذکر کرد و گفت: این مقدار اعتبار برای اجرای پروژه تونل های الله اکبر، سد زنگلانلو، خرید چهار هزار تن قیر و توسعه ی راه ها هزینه می شود.

اختصاص بیش از 63 میلیارد ریال اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای به رشتخوار

فرماندار رشتخوار از اختصاص 63 میلیارد و 923 میلیون ریال اعتبارات تملک دارایی سرمایه ای در سال 92 به این شهرستان خبر داد.

هاشم جنگی در جلسه کمیته برنامه ریزی رشتخوار با اشاره به توزیع این اعتبارات در قالب 100 پروژه اظهار کرد: حوزه راه و شهرسازی با 13 میلیارد و یکصد میلیون ریال، بیشترین میزان از اعتبارات یاد شده را به خود اختصاص داده است.

فرماندار رشتخوار بیان کرد: اعتبار شهرستان در سال جاری نسبت به سال 91 به دلیل افزایش ضریب برخورداری رشتخوار، 14 میلیارد و 500 میلیون ریال کاهش داشته است.

Authors: خبرگزاری مــهر