Skip to Content

پوشش بیش از ۴۰۰۰ دقیقه برنامه زنده قرآنی از ابتدای ماه رمضان

علیرضا آیینه‌دار در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار کرد: امسال از ابتدای ماه مبارک رمضان برنامه‌های ترتیل‌خوانی حرم مطهر امام رضا (ع) در تمامی شب‌های این ماه و همچنین در ایام مبارک شب‌های قدر نیز پوشش دادیم.

آیینه دار تصریح کرد: از ابتدای ماه مبارک رمضان تا 22 رمضان چهار هزار و 381 دقیقه برنامه به طور زنده پوشش داده شده است و این برنامه‌ها با رایزنی‌هایی که انجام شده است از شبکه‌های سراسری نیز پخش شده است.

وی با اشاره به پوشش ویژه برنامه‌های ترتیل‌خوانی حرم مطهر در ماه مبارک رمضان توسط سیمای  حرم مطهر برگزار می‌شود و ترتیل‌خوانی قرآن کریم نیز که در رواق اول سیما، جام جم، شما ئو قرآن پخش می‌شود.

آیینه‌دار خاطرنشان کرد: در شب‌های قدر امسال توانستیم با سه دستگاه واحد سیار و سیزده دوربین و دو دستگاه کرین و یک واحد SNG و سه دستگاه لینک ثابت پورتابل و با 150 نیرو پوشش کامل برنامه‌های شب قدر را داشتیم که هر شب علاوه بر شبکه استان خراسان از شبکه اول سیما نیز پخش شد.

معاون سیمای خراسان رضوی عنوان کرد: فرایند پوشش برنامه‌های شب قدر و مراسم ترتیل‌خوانی قران کریم که در این شب‌های مبارک در ماه رمضان برگزار می‌شود به طور تمام و کمال توسط شبکه خراسان رضوی به گونه مطلوبی انجام شد و سیمای خراسان رضوی توانست به طور مستقل و با اتکا به نیروهای خود حجم گسترده این برنامه‌ها را به نحو خوبی پوشش دهد.

آیینه‌دار اظهار کرد: برای پوشش برنامه‌ها از هیچ یک از شبکه‌های استانی و مرکز سیما کمکی دریافت نکرده‌ایم و کیفیت پوشش برنامه‌ها نیز به تأیید کارشناسان رسیده است.

وی خاطرنشان کرد: امسال برای نخستین بار بود که نه تنها برنامه‌های قرآنی خراسان رضوی که برنامه‌های قرآنی سایر استان‌ها که در حرم مطهر برگزار می‌شد توسط سیمای خراسان رضوی پوشش داده شد.

انتهای پیام/ج

Authors: خبرگزاری تسنیم