Skip to Content

کارشناسان فدراسیون والیبال برزیل به مشهد می‌روند

کارشناسان فدراسیون والیبال برزیل به مشهد می‌روند

سخنگوی باشگاه میزان گفت: رئیس و اعضای کمیته پژوهش فدراسیون والیبال برزیل برای بررسی فعالیت‌های باشگاه میزان به مشهد می‌آیند.

خبرگزاری فارس: کارشناسان فدراسیون والیبال برزیل به مشهد می‌روند

به گزارش خبرگزاری فارس، در پی جهش خیره کننده والیبال ایران در آسیا و موقعیت‌های بی‌نظیر ایران در رقابت‌های کشورهای صاحب والیبال به دنبال بررسی علل و عوامل این پیشرفت چشمگیر هستند.

منیری، سخنگوی باشگاه میزان گفت: برزیل در جایگاه کشوری که در والیبال صاحب افتخارات فراوانی در سطح اول جهان است، مایل به آشنا شدن با مولفه‌ها و زمینه‌های رشد والیبال در ایران است که در همین رابطه در پی هماهنگی با فدراسیون، گروهی از کارشناسان برجسته والیبال این کشور به ایران سفر می‌کنند.

منیری خاطرنشان کرد: مقصد اول این گروه مشهد و آشنایی با میزان به عنوان یک باشگاه معتبر ایرانی در عرصه والیبال است، تعداد ملی‌پوشان فعال در باشگاه میزان، تعداد تیم‌های شرکت کننده در لیگ که منحصر به فرد و بی‌سابقه در تاریخ والیبال ایران است از دلایل این گزینش بوده است.

به گفته سخنگوی باشگاه، هیأت برزیلی که شامگاه یکشنبه به مشهد می‌آیند، طی سفر یک روزه ضمن ملاقات با احسان حلمی، مدیر عامل باشگاه فرهنگی و ورزشی میزان در تمرینات تیم‌های مختلف باشگاه حاضر و از نزدیک با مربیان و کادر فنی دیدار و گفت‌وگو می‌کنند.

منیری اظهار داشت: صحبت با ملی‌پوشان میزان در رده‌های آقایان و بانوان و آشنایی با چشم انداز فعالیت ‌های باشگاه از دیگر برنامه‌های این سفر است.

وی با اشاره به بازدید این افراد از کلاس‌های آکادمی و بررسی شیوه‌های آموزشی باشگاه میزان عنوان کرد: باشگاه میزان با داشتن 4 تیم آقایان و بانوان در لیگ‌های مختلف دسته اول و برتر، آکادمی بزرگ دختران و پسران با 500 نوآموز و بهره‌گیری از 34 مربی بین‌المللی، درجه یک و دو زنان و مردان در رده‌های گوناگون، فعال‌ترین و شاخص‌ترین باشگاه تخصصی والیبال ایران محسوب می‌شود که از منظر ناظران بین‌المللی این رشته نیز حائز اهمیت است.