Skip to Content

کارشناسان والیبال برزیل به مشهد مقدس سفر می‌کنند

کارشناسان والیبال برزیل به مشهد مقدس سفر می‌کنند

سخنگوی باشگاه میزان گفت: رئیس و اعضای کمیته پژوهش فدراسیون والیبال برزیل برای بررسی فعالیت های باشگاه میزان به مشهد می آیند.

یوسفعلی منیری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار کرد: در پی جهش خیره کننده والیبال ایران در  آسیا و موقعیت‌های بی نظیر جمهوری اسلامی در رقابت‌های کشورهای صاحب والیبال به دنبال بررسی علل و عوامل این پیشرفت چشمگیر هستند.

وی گفت: برزیل در جایگاه کشوری که در والیبال صاحب افتخارات فراوانی در سطح اول جهان است، مایل به آشنا شدن با مولفه ها و زمینه های رشد والیبال در کشورمان است که در همین رابطه در پی هماهنگی با فدراسیون، گروهی از کارشناسان برجسته والیبال این کشور به ایران سفر می کنند.

منیری خاطر نشان کرد: مقصد اول این گروه مشهد و  آشنایی با میزان به عنوان یک باشگاه معتبر ایرانی در عرصه والیبال است، تعداد ملی پوشان فعال در باشگاه میزان، تعداد تیم های شرکت کننده در لیگ که منحصر به فرد و بی سابقه در تاریخ والیبال ایران است از دلایل این گزینش بوده است.

به گفته سخنگوی باشگاه،  هیئت برزیلی که شامگاه یکشنبه به مشهد می آیند، طی سفر یک روزه ضمن ملاقات با احسان حلمی مدیر عامل باشگاه فرهنگی و ورزشی میزان در تمرینات تیم های مختلف  باشگاه حاضر و از نزدیک با مربیان و کادر فنی دیدار و گفتگو می کنند.

منیری اظهار داشت: صحبت با ملی پوشان میزان در رده های آقایان و بانوان و آشنایی با چشم انداز فعالیت های باشگاه از دیگر برنامه های این سفر است.

وی با اشاره به بازدید این افراد از کلاس‌های آکادمی و بررسی شیوه‌های آموزشی باشگاه میزان عنوان کرد: باشگاه میزان با داشتن 4 تیم آقایان و بانوان در لیگ های مختلف دسته اول و برتر، آکادمی بزرگ دختران و پسران با 500 نو آموز و بهره گیری از 34 مربی بین المللی، درجه یک و دو  زنان و مردان در  رده های گوناگون، فعال ترین و شاخص ترین باشگاه تخصصی والیبال ایران محسوب می شود که از منظر ناظران بین المللی این رشته نیز حائز اهمیت است.