سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

کتاب‌های دفاع مقدس انتشارات آستان قدس رضوی با تخفیف عرضه می‌شود - نمایشگر محتوای خبر

 

 

کتاب‌های دفاع مقدس انتشارات آستان قدس رضوی با تخفیف عرضه می‌شود

مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی از ارائه تخفیف کتب حوزه دفاع مقدس این نشر به مناسبت هفته دفاع مقدس خبر داد.

 حسین سعیدی  با اعلام اینکه طرح تخفیف کتب دفاع مقدس در راستای طرح‌های تخفیفی با توجه به رسالت تبلیغی و ترویجی به منظور آگاهیبخشی، ارتقای سطح معلومات عمومی جامعه، تسهیل در امر کتاب و کتابخوانی و ترویج معارف دینی تعدادی از آثار جدید و قدیمی خود را در موضوعات متنوع در دسترس علاقه مندان قرار می‌دهد.

 

وی ادامه داد: در طرح تخفیفی کتاب به نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) 2هزار عنوان کتاب با موضوع قرآن و ادعیه، سیره ائمه اطهار به سبک زندگی اسلامی، دفاع مقدس، انقلاب اسلامی، کودک و نوجوان و همچنین آثار عمومی با تخفیف 20 تا 50 درصدی در فروشگاه‌های کتاب و محصولات فرهنگی به نشر در مشهد و سراسر کشور عرضه می‌شود.

 

مدیرعامل «به نشر» با بیان اینکه در طرح حدود هزار عنوان با تخفیف 50 درصدی عرضه می‌شود، اضافه کرد: حدود 270 عنوان با تخفیف 40درصدی، حدود300 عنوان با تخفیف 30 درصدی و حدود 500 عنوان نیز با تخفیف 20 درصدی ازقیمت پشت جلد این آثار عرضه می‌شود.

سعیدی با اشاره به اینکه در این طرح آثار ویژه ماه محرم و صفر از جمله کتاب‌های سوگنامه حسینی، زندگانی حضرت امام حسن بن علی(ع)، سوگنامه حسینی، شهید کربلا، پیام عاشورا، حدیث کعبه و کربلا با تخفیف 50 درصدی به فروش می‌رسد، گفت: همچنین آثاری در حوزه دفاع مقدس و انقلاب اسلامی از جمله روطه، سمندر، کلاغ پر، پناهندگان پیشاور، مجموعه در هوای انقلاب، مجموعه یک روایت معتبر، دشت یاغی‌ها، رویای آق تاریم و ... با تخفیف 40 درصدی عرضه می‌شوند.

وی ادامه داد: در لیست 30درصدی‌ها نیز عناوینی همچون آبی‌ها، امام رضا(ع)، زندگی واقتصاد، اوسنه گوهرشاد، باد یمانی، بیداری، آدم‌های غلط، تیغ و تاج، خلوت مدیر، روز برمی‌خیزد، گوشه ششم عاشقی، سفرنامه جن، سندهایی برای محاکمه دوباره شیخ و همچنین برخی از ادعیه‌ها وجود دارد.

سعیدی همچنین درباره آثار لیست 20درصدی نیز گفت: قرآن، مفاتیح و کتاب‌های ادعیه و همچنین بسیاری از عناوین حوزه کودک و نوجوان در این لیست قرار دارند.

مدیرعامل «به نشر» یادآور شد: این طرح از 25 شهریور آغاز و تا سوم مهر ماه ادامه داد و در صورت درخواست مردم قابلیت تمدید را نیز دارد. علاقه مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات  بیشتر، دریافت فهرست کتاب‌ها و بهره مندی از این تخفیف به مراکز فروش کتاب به نشر در سراسر کشور و یا سایت اینترنتی فروش به نشر  مراجعه کنند.