Skip to Content

کشاورز در خانه از صدرنشین رقابت‌ها پذیرایی می‌کند

کشاورز در خانه از صدرنشین رقابت‌ها پذیرایی می‌کند

تیم فوتسال کشاورز قزوین در ادامه رقابت‌های لیگ دسته یک فوتسال باشگاه‌های کشور در خانه به مصاف کاشی نیلوی اصفهان می‌رود.

خبرگزاری فارس: کشاورز در خانه از صدرنشین رقابت‌ها پذیرایی می‌کند

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، هفته نهم رقابت‌های لیگ دسته یک فوتسال باشگاه‌های کشور در حالی فردا با برگزاری هشت دیدار آغاز می‌شود که تیم فوتسال کشاورز قزوین از ساعت 16 فردا در قزوین در یک بازی حساس به مصاف تیم کاشی نیلوی اصفهان می‌رود.
فوتسالیست‌های تیم کشاورز در شرایطی به مصاف میهمان اصفهانی خود می‌روند که در حال حاضر با کسب تنها پنج امتیاز در انتهای جدول رده‌بندی جا خوش کرده‌اند و این در حالی است که تیم کاشی نیلو به تنهایی و با کسب بیشترین امتیاز صدرنشین فعلی رقابت‌های لیگ دسته نخست باشگاه‌های کشور است.
تیم کشاورز قزوین در حال حاضر با به دست آوردن پنج شکست، دو تساوی و تنها یک پیروزی و کسب پنج امتیاز جایگاه هشتم جدول رده‌بندی را در اختیار دارد و تیم فوتسال کاشی نیلوی اصفهان با به دست آوردن هفت پیروزی و یک شکست و کسب 21 امتیاز در حال حاضر در صدر جدول رده‌بندی ایستاده است.
سرمربی تیم فوتسال کشاورز قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین با اشاره به دیدار شاگردانش مقابل تیم کاشی نیلوی اصفهان در چارچوب هفته نهم رقابت‌های لیگ دسته نخست فوتسال باشگاه‌های کشور اظهار کرد: بدون شک بازی سخت و دشواری مقابل تیم کاشی نیلو خواهیم داشت.

محمود عبدالهی اضافه کرد: این تیم اصفهانی در حال حاضر در صدر جدول رده‌بندی قرار دارد و نکته قابل تأمل این است که این تیم تا‌کنون در هیچ یک از بازی‌های خود مقابل رقیبان تن به شکست نداده و همین مسئله کار ما را سخت‌تر می‌کند.
وی با اشاره به اینکه البته فوتسالیست‌های کشاورز قزوین نیز در این دیدار دست و پا بسته نیستند، افزود: خوشبختانه شرایط روحی و روانی شاگردانم نسبت به نیم فصل نخست خیلی بهتر شده است و انتظار داریم فردا بازی بسیار مطلوبی را مقابل تیم صدرنشین کاشی نیلوی اصفهان به نمایش بگذاریم و در پایان با کسب پیروزی و گرفتن سه امتیاز ممکن زمین بازی را ترک کنیم.
وی با بیان اینکه تیم کشاورز در نیم فصل دوم پنج بازیکن جدید را به خدمت گرفت، عنوان کرد: در بازی قبلی بازیکنانم نشان دادند که نسبت به شرایط نیم فصل نخست خیلی بهتر شده‌اند و پیروزی پرگل چهار بر یک در مشهد مقابل تیم ایران جهان این مسئله را به خوبی نمایان کرد.
گفتنی است؛ رقابت‌های لیگ دسته یک فوتسال باشگاه‌های کشور در حالی با شرکت 16 تیم در دو گروه هشت تیمی در حال برگزاری است که تیم فوتسال کشاورز قزوین که در حال حاضر در انتهای جدول رده‌بندی قرار گرفته است، در سال‌های قبلی همواره به عنوان یکی از تیم‌های مدعی حتی جواز حضور در مرحله پلی آف رقابت‌های لیگ برتر را نیز تصاحب کرده است.