رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

گاز رسانی به 30روستا با بیش از 22میلیارد تومان هزینه در خراسان رضوی - محتوای خبر

 

 

متن خبر

گاز رسانی به 30روستا با بیش از 22میلیارد تومان هزینه در خراسان رضوی

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان رضوی، مدیر عامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: هم اکنون 2 میلیون و 67 هزار و 707مشترک نشست خبری مدیر عامل شرکت گاز خراسان رضوی با خبرنگارانگاز در خراسان رضوی وجود دارد که از این نظر خراسان رضوی، پس از استان تهران رتبه دوم کشور را دارد.

سیدحمید فانی امروزدر نشست خبری در جمع خبرنگاران افزود: هم اکنون هزار و 540 روستای استان دارای گاز است و گازرسانی به 495روستای دیگر نیز در دست اقدام است که بیش از 60 درصد پیشرفت اجرایی دارد.

او گفت: در هفته دولت هم امسال 30روستا با هزینه 224میلیارد ریال گاز رسانی خواهد شد.

مدیر عامل شرکت گاز خراسان رضوی مجموع اعتبارات هزینه شده در طرح‌ های شرگت گاز این استان در هفته دولت را معادل پنج هزار و 800میلیارد ریال اعلام کرد و گفت:توسعه، اصلاح و بازنگری شبکه های گازرسانی روز ‌به ‌روز هم در حال پیشرفت است.

فانی افزود: گاز رسانی در هر روستایی که توجیه اقتصادی و فنی داشته باشد انجام می شود و تا سال 97 همه روستاهای مشمول گاز رسانی از گاز برخوردار خواهد شد.

او گفت: در پنج ماه نخست امسال به طور متوسط هر روز یک روستای استان دارای گاز شده و عملیات گازرسانی به یک روستا نیز آغاز شده است.

هم چنین مجتبی مزروعی،رئیس جهاد کشاورزی خراسان رضوی هم امروز در جمع خبرنگاران از بهره برداری از 157 طرح در هفته دولت در خراسان رضوی خبر داد.