Skip to Content

گرامیداشت سرداران شهید«عماد مغنیه» و «الله دادی» در مشهد برگزار شد

گرامیداشت سرداران شهید«عماد مغنیه» و «الله دادی» در مشهد برگزار شد

در راستای گرامیداشت یاد وخاطره شهیدان عماد مغنیه و سردار الله دادی ویژه برنامه ای با عنوان «جهاد ادامه دارد» در محل تالار نور مشهد مقدس با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مدیر فرهنگ سرای پایداری شامگاه جمعه در حاشیه برپایی این مراسم با اشاره به اهمیت زنده نگهداشتن یاد خاطره شهدا بیان کرد: شهید الله دادی و شهید مغنیه و همرزمان آنها در راه و مسیر آرمان های انقلاب به شهادت رسیدند و ما نیز باید تلاش کنیم که در راه این شهدا گام برداریم.

حامد صادقی در گفتگو با مهر اظهار داشت: این سرداران و فرزندان اسلام برای تامین امنیت مرزهای اسلامی و دولت کشور دوست و برادر سوریه به شهادت رسیدند که این ترکیب شهادت٬نشان از نزدیکی امت اسلامی و محقق شدن بخش عمده ای از اهداف انقلاب است.

صادقی تصریح کرد: سردار الله وردی برای شهادت هجرت کرد و خداوند متعال نیز عنایت شهادت را به وی عطا کرد.

وی افزود: از آنجا که شهادت جایگاه والایی دارد و اکثر این افراد بی ادعا و صادق هستند لذا خدای متعال نیز شهادت را به آن ها عنایت می کند.

مدیر فرهنگ سرای پایداری اذعان کرد: آنچه که باید به عنوان پیام به همه دشمنان و دوستان بگوییم و منتقل کنیم این است که راه این شهیدان توقف بردار نیست و این مسیر تا آزادی قدس عزیز و نابودی دشمنان ادامه خواهد داشت.

صادقی بیان کرد: امروز ما مشاهده می کنیم که انقلاب اسلامی خارج از مرز ها به سرعت در حال پیشروی و هرروز در حال فتح سنگر ها هستیم و انشاالله خدای متعال توفیق بدهد همه ما در این مسیر و خط مقدم انقلاب حرکت کنیم و از خداوند متعال آرزو می کنم که عاقبت ما به خیر و شهادت ختم کند.

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم بزرگداشت یاد و خاطر شهیدان «عماد مغنیه» و سردار «الله دادی» با مراسم شعرخوانی در مدح شهدا و مرثیه سرایی و همچنین سخرانی مشاور عالی فرماندهی قدس سپاه پاسداران همراه بود.