Skip to Content

گرامیداشت هفته بسیج در صدا و سیمای خراسان رضوی

گرامیداشت هفته بسیج در صدا و سیمای خراسان رضوی

 شبکه استانی سیمای خرا سان رضوی  همزمان با بزرگداشت هفته بسیج مستضعفین  اقدام به تولید ویژه برنامه هایی  به این شرح نموده است .

 ویژه برنامه «استاد یار عشق»  به موضوع کارکرد بسیج  در تمامی عرصه ها  در 3 قسمت 20 دقیقه ای می پردازد . این برنامه  گزارشی است  از  سفر استادان بسیجی دانشگاه در قالب کاروان راهیان نور  به مناطق جنگی  که بعد  از نماز مغرب و عشا  به تهیه کنندگی علی رضا باغشنی  به روی آنتن می رود .

 ویژه برنامه« مثل عقیق » در 3 قسمت 10 دقیقه ای  ویژه شهدا و   به خاطرات رزمندگان جبهه  ها  میپردازد .  این برنامه  بعد  از نماز مغرب و عشا به تهیه کنندگی محمد عبداللهی به روی آنتن میرود .

 ویژه برنامه « صدای سخن عشق» به موضوع راهیان نور  و رزمندگان  به تهیه کنندگی جواد صداقتی   می پردازد . این برنامه ساعت 12 تا 15/12  پخش می شود .

 ویژه برنامه  « حدیث دل » به تهیه کنندگی آقای غلام پور  در هر روز هفته بسیج  به معرفی  یک شهید به صورت میان برنامه پخش می شود .

 شبکه استانی صدای خراسان رضوی نیز با ویژه برنامه های  گفتگو (  با موضوع گفتگو با مسئولان بسیج طلاب ، اساتید و دانشجویی)،  آهنگ توسعه ( با موضوع اقتصاد مقاومتی  و بسیج سازندگی)،  برنامه روستا ( با موضوع بسیج عشایری و روستایی  و معرفی شهدای بسیح روستا)، نمایش رادیویی ( با موضوع سرداران شهید )  پخش مراسم صبحگاه بسیج در برنامه صبح ، برنامه خانواده  ( با موضوع خانواده بسیجی ) و در برنامه پیام آفتاب  به این مناسبت می پردازد .