Skip to Content

گشايش سه نمايشگاه‌ به مناسب دهه فجر در حرم رضوي

گشايش سه نمايشگاه‌ به مناسب دهه فجر در حرم رضوي

همزمان با دهه فجر انقلاب سه نمایشگاه ویژه زائران در حرم مطهر رضوی برپا شد .
رئیس اداره پاسخگویی به سوالات دینی آستان قدس رضوی امروز گفت: نمایشگاه‌ های quotation mark کبوترانه quotation mark ویژه کودکان و نوجوانان ، quotation mark حکایت آفتاب quotation mark و quotation mark در حریم ملکوت quotation mark در سر درب غربی صحن جامع رضوی مهیا شده است .
جواد هاشمی افزود: نمایشگاه کبوترانه ویژه کودکان 5 تا 10 سال تدارک دیده شده است و معرفی ایران دیروز و امروز، رونمایی از روزنامه دیواری انقلاب، اکران انیمیشن قیام گوهرشاد، اجرای نمایش زباله دان تاریخ، رنگ آمیزی نقاشی های انقلاب، برگزرای جنگ انقلاب،آذین بندی و فضاآرایی بخشهای مختلف کبوترانه و معرفی شهدای کودک انقلاب از ویژه برنامه‌ های نمایشگاه کبوترانه است.
او گفت: در نمایشگاه حکایت آفتاب با موضوع روایت گزیده‌ ای از زندگی امام رضا(ع) و حکایت‌ هایی از زندگانی آن حضرت به صورت تابلوهای حجمی به نمایش گذاشته شده است که راویان مجرب آن را برای مخاطب در فضایی تجسمی و معنوی روایت می‌ کنند.
رئیس اداره پاسخگویی به سوالات دینی آستان قدس رضوی گفت: در نمایشگاه در حریم ملکوت همچنین پوسترهای ویژه انقلاب با عنوان (فجر انقلاب در حریم آفتاب) و ویدئوکلیپ های ویژه دهه فجرنمایش داده می شود و کلاس های حرم شناسی نیز در آن تشکیل شده است.
او گفت: این نمایشگاهها تا پایان دهه فجر برپاست و زائران می توانند صبح و بعد از ظهر از این نمایشگاهها دیدن و استفاده کنند.