رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

گشایش بیستمین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر از فردا در مشهد - محتوای خبر

 

 

متن خبر

گشایش بیستمین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر از فردا در مشهد

بیستمین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر با حضور بیش از 120 شرکت در قالب 100 غرفه و در فضایی به مساحت پنج هزار و 200 متر مربع در مشهد برپا می شود.

گشایش بیستمین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر از فردا در مشهد

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان  ازمشهد؛  شرکت کنندگان در این نمایشگاه، محصولات و خدمات خود را در قالب های یو پی اس، سامانه پیامک، استارت آپ، کسب و کار الکترونیکی، دوربین های مدار بسته و تجهیزات امنیتی، تجهیزات جانبی کامپیوتر، واقعیت مجازی، واقعیت افزوده، بازاریابی دیجیتالی و اینترنتی، فناوری های نوین چاپ سه بعدی و شتاب دهنده های فناوری به نمایش می گذارند.
از دیگر زمینه های فعالیت این نمایشگاه می توان به مدیریت هوشمند حمل و نقل شهری، فناوری های دیجیتال، بیمه، اف. سی. پی، شهر هوشمند، تجهیزات جانبی، موسسات تحقیقاتی و مشاوره آی.تی، اینترنت و بیسیم، خرید آنلاین، تجهیزات صدا و تصویر، فروش مستقیم، دولت الکترونیک و فعالیت اپراتورهای مخابراتی اشاره کرد.
در حاشیه بیستمین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر نیز کارگاه های آموزشی با موضوعات هکر قانونی، آینده وب (چالش ها و فرصت ها)، کاربرد فناوری اطلاعات در حمل و نقل، آموزش مجازی در حرفه های فناوری اطلاعات، دولت الکترونیکی، آموزش نرم افزارهای گرافیکی و آشنایی با رباتیک برگزار می شود. 
گفتنی است بیستمین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر و هفتمین نمایشگاه تخصصی شهر هوشمند ایرانکام از 13 تا 17 شهریور ماه به مدت پنج روز و از ساعت 16 تا 22 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی مشهد دایر است.