رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

گشایش ستاد مرکزی انتخاباتی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی در خراسان رضوی - محتوای خبر

 

 

متن خبر

گشایش ستاد مرکزی انتخاباتی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی در خراسان رضوی

ستاد مرکزی انتخاباتی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی در خراسان رضوی گشایش یافت

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز خراسان رضوی ،سخنگوی دولت اصلاحات،  در آیین افتتاح ستاد مرکزی انتخاباتی حزب اتحاد ملت گشایش ستاد مرکزی انتخاباتی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی در خراسان رضویایران اسلامی در خراسان رضوی گفت : باید تلاش ما بر این باشد که همه پای صندوق های رای بیایند ؛ تعداد زیادی رای خاکستری در کشور وجود دارد که باید به آن ها توجه ویژه و برای جذب آنها برنامه ریزی کرد.

عبدالله رمضان زاده افزود: رای ملت ایران در سال 92باعث شد که سیاست ها به صورت کلی تغییر کندو رویکرد عقلانی بر کشور حاکم شود .

او گفت : هیچ دولتی به اندازه دولت یازدهم با فساد به صورت جدی و برنامه ای مبارزه نکرده است و اگر مسیر فعلی در کشور ادامه پیدا کند نرخ رشد اقتصادی کشور افزایش خواهد یافت.

او یادآور شد: در سال 91 ، دولت چهارو نیم میلیون تن گندم از کشاورزان خریداری کرد که پارسال میزان خرید گندم به 11میلیون تن رسید و این باعث شد درآمد

کشاورزان ما بیش از هفت برابر افزایش داشته باشد و چنین دستاوردهایی در سایه تدبیر و امید روی داده است.

سخنگوی دولت اصلاحات گفت: امروز کسی به خاطر بی پولی از عمل جراحی باز نمی ماند و طرح همین موضوع برای موفق نشان دادن دولت روحانی کافی است .

رمضان زاده افزود: در انتخابات سال 84 روی کار آمدن سیستم خاص بود که باعث به وجود آمدن ویرانی های بسیار شد؛ رکود منفی امروز کشور نتیجه سیاست هایی است که در دولت قبل اتخاذ شده و این موضوعی است که بیشتر کارشناسان اقتصادی به آن اذعان دارند.

او گفت: فعالیت در پارس جنوبی در دولت اصلاحات با هدف گذاری برای افتتاح 20مرحله تا سال 92آغاز شد که در پایان آن دولت، هفت مرحله آن بهره برداری شده بود .

سخنگوی دولت اصلاحات افزود: در ابتدای دولت احمدی نژاد 60 هزار متخصص در پارس جنوبی مشغول به فعالیت بودند که در پایان دولت دهم فقط 8هزار نفر در آنجا به کار اشتغال داشتند و البته این رقم با تلاش دولت یازدهم اکنون به 80هزار نفر رسیده است.

رمضان زاده گفت: حمله برخی به سفارتخانه ها، روند جذب سرمایه گذاری در کشور را با مشکل روبه رو کرد، افزود: اکنون بسیاری از هتل داران، مغازه داران و رانندگان تاکسی شهری از این ناحیه با مشکلات زیادی مواجه شده اند.

او همچنین افزود: امروز عده ای شعار می دهند که "یارانه ها را سه برابر می کنیم" اما چگونه می خواهید یارانه را سه برابر کنید؟ آیا کسانی که این شعارها را سر می دهند از تبعات این کار آگاهی دارند؟

سخنگوی دولت اصلاحات با بیان اینکه در مناظره ها در مورد ساخت و سازها و مترو به مردم دروغ گفتند، تصریح کرد: عده ای خیال می کنند هرچه دروغ بزرگ تر باشد مردم بیشتر به آن علاقه مند می شوند.

رمضان زاده با بیان اینکه آنان که دولت را متهم به 4 درصدی می کنند باید پاسخگو باشند که املاک نجومی در دوره مدیریت چه کسی اتفاق افتاده است؟ دولت در خصوص حقوق های غیرمتعارف که دستاورد دولت قبلی بود از مردم عذرخواهی کرد و همه حقوق های پرداختی را به خزانه بازگرداند که این موضوع افتخاری برای دولت است.