حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۱ مرداد ۱۳۹۷

گشایش قرارگاه جدید پلیس راه خراسان رضوی - محتوای خبر

 

 

متن خبر

گشایش قرارگاه جدید پلیس راه خراسان رضوی

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، استاندار خراسان رضوی در این مراسم  گفت: هوشمند سازی جاده ها برای کاهش گشایش قرارگاه جدید پلیس راه خراسان رضویتلفات و تصادفات جاده ای و انضباط ترافیکی در این استان پر تردد ضروری است  

علی رضا رشیدیان افزود: پلیس راه می تواند با استفاده از تجهیزات پایشی از جمله سیستم های جدید راداری و تصویری انضباط ترافیکی را در جاده‌های استان ایجاد کند.

او گفت: این نیرو برای رسیدن به موفقیت کامل نیازمند همکاری با همه دستگاههای اجرایی است که در راستا با همکاری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای در زمینه کاهش تلفات جاده ای به موفقیت هایی رسیده است

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی نیز در حاشیه این مراسم گفت: ساخت قرارگاه جدید پلیس راه استان توسط این اداره کل از شهریور ماه سال 94 آغاز شد.

ابراهیم نصری افزود: این قرارگاه در کنار ساختمان قدیمی آن ساخته شده  است و شامل نگهبانی، ساختمان اصلی در سه طبقه، ساختمان جانبی در 2 طبقه و موتورخانه و توقفگاه خودرو است.

او گفت: ساخت این ساختمان 69میلیارد ریال هزینه داشته است

خراسان رضوی با 145 میلیون تردد جاده ای در 116 محور شریانی طی نیمه اول امسال جزء سه استان نخست کشور از نظر تلفات ناشی از تصادفات جاده ای بوده است.