رونق تولید ملی | جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۸

گشایش نمایشگاه بین المللی صنعت، معدن و فلزات در مشهد - محتوای خبر

 

 

متن خبر

گشایش نمایشگاه بین المللی صنعت، معدن و فلزات در مشهد

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما، مرکز خراسان رضوی،مدیرعامل نمایشگاه بین المللی مشهد گفت:نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعتگشایش مایشگاه بین المللی صنعت، معدن و فلزات در مشهد و یازدهمین نمایشگاه بین المللی فولاد و متالورژی فلزات در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی مشهد برپا شده است.

احسان ارکانی افزود:یازدهمین نمایشگاه معدن و صنایع وابسته، سیزدهمین نمایشگاه ماشین آلات راه سازی و حمل و نقل و  سنگ نما و تزئینی نیز همزمان با یازدهمین نمایشگاه بین المللی فلزات برگزار می شود.

او با اشاره به حضور فعال شرکت های تخصصی در این نمایشگاه گفت: در این نمایشگاه های تخصصی بیش از 120 شرکت داخلی و خارجی در قالب 100 غرفه و در فضایی به مساحت 10هزار متر مربع محصولات و دستاوردهای خود را به نمایش گذاشته اند.

مدیرعامل نمایشگاه بین المللی مشهد افزود: امسال  25نماینده خارجی از کشورهای تایوان، چین، ترکیه و هلند در این نمایشگاه های تخصصی حضور دارند.

  ارکانی با اشاره به زمینه های فعالیت نوزدهمین نمایشگاه صنعت، معدن و فلزات گفت:شرکت های حاضر در این نمایشگاه، دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی، ابزارآلات، اتوماسیون صنعتی، ماشین آلات معدنی و راهسازی معدن و صنایع معدنی، سنگ، فلزات و فولاد را در معرض دید عموم قرار داده اند.

او همچنین از برگزاری نخستین همایش معدنی پی جوئی تا استخراج در حاشیه نمایشگاه معدن خبر داد.

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت و یازدهمین نمایشگاه بین المللی فلزات از سوم تا ششم آبان از ساعت  16 تا 22در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی مشهد برای بازدید متخصصان و علاقه مندان دایر است.

در نمایشگاه بین المللی معدن پارسال 121 شرکت داخلی و 21 نماینده خارجی در این نمایشگاه شرکت کردند.