رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

گشایش هجدهمین نمایشگاه گل و گیاه مشهد - محتوای خبر

 

 

متن خبر

گشایش هجدهمین نمایشگاه گل و گیاه مشهد

هجدهمین نمایشگاه گل و گیاه و تجهیزات باغبانی با حضور ۳۵۰ شرکت داخلی و خارجی در قالب۷۵۰ غرفه از عصر امروز ۲۳خرداد ماه در نمایشگاه بین المللی مشهد آغاز به کار خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان رضوی،مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان رضوی افزود: محوطه‌های گشایش هجدهمین نمایشگاه گل و گیاه در مشهدنمایشگاه بین المللی مشهد با حضور ۳۵۰ شرکت در قالب ۷۵۰ غرفه در حدود۲۰ هزار متر فضای مسقف و۲۰ هزار متر فضای روباز ساماندهی شده و به مدت ۵ روز میزبان علاقه‌مندان به گل و گیاه و تجهیزات باغبانی و پارکی است.

 احمد یزدان‌پناه گفت: بر اساس برنامه‌ریزی سالن فردوسی و فضای باز نمایشگاه به منظور فروش انواع محصولات اعم از گل و گیاهان آپارتمانی، باغی، پارکی، فضای سبز، تزئینی، نهال، بذر، کود، خاک گل، گلدان و غیره در نظر گرفته شده است.

وی افزود : سالن عطار نیز برای تولیدکنندگان تجیهزات پارکی و شهربازی در نظر گرفته شده و غرفه‌های تولیدکنندگان گل‌های شاخه‌بریده، اتحادیه‌ها و تعاونی‌های صنف گل و گیاه نیز در سالن بهار استقرار یافته‌اند.

وی گفت: سازمان پارک‌ها و فضای سبز، مناطق مختلف و پیمانکاران حوزه گل و گیاه شهرداری مشهد نیز حضور گسترده‌ای در این نمایشگاه دارند و فعالیت‌ها، دستاوردها و محصولات و خدمات خود را در سالن‌های ابوسعید، مولوی و انوری در معرض دید عموم قرار خواهند داد.

یزدانپناه افزود: شرکت‌های خارجی تولیدکننده گل و گیاه به صورت پنج نمایندگی در قالب ۱۱غرفه از کشورهای ترکیه، چین، هلند، آلمان و ایتالیا در این نمایشگاه حضور دارند و محصولات خود را در سالن بهار در معرض دید علاقه‌مندان قرار خواهند داد.