حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۱ مهر ۱۳۹۷

گشایش ۲ نمایشگاه کالای ایرانی در مشهد - محتوای خبر

 

 

متن خبر

گشایش ۲ نمایشگاه کالای ایرانی در مشهد

دو نمایشگاه تخصصی مرتبط با تولید داخلی و کالای ایرانی در محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهد گشایش یافت.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان رضوی، مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد گفت: دومین نمایشگاه تخصصی گشایش 2 نمایشگاه کالای ایرانی در مشهدتولید ملی - کالای ایرانی همزمان با دهمین نمایشگاه تخصصی فرش دستباف  تا 11تیر جاری در محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهد برپا شده و از ساعت 16تا22 پذیرای بازدیدکنندگان است.
علیرضا هوشنگ نژاد افزود: در این چارچوب 200شرکت تولیدکننده کالاهای ایرانی در قالب 600غرفه در هشت هزار مترمربع فضای نمایشگاهی محصولات خود را به نمایش گذاشته اند که از این مساحت دو هزار مترمربع به فضای نمایشگاه تخصصی فرش اختصاص دارد.
وی ادامه داد: پارسال نیز 'نمایشگاه حمایت از کالای ایرانی' از پنجم تا 9 مرداد با حضور 250شرکت اقتصادی در قالب 500غرفه در فضایی به گستره شش هزار مترمربع در محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار شد که گستره نمایشگاه کالای ایرانی کنونی نسبت به پارسال 20 درصد و در تعداد شرکت کنندگان 15درصد رشد کرده است.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد گفت: بازرگانان افغانستان و پاکستان در نمایشگاه امسال حضور جنبی داشته و با حضور آنها نشست تخصصی در محل نمایشگاه روز دهم تیر ماه برگزار می شود.
وی افزود: در این نمایشگاه کالاهای ایرانی با 40درصد تخفیف نسبت به سطح بازار عرضه می شوند.
هوشنگ نژاد در ادامه همچنین گفت: امسال سه نمایشگاه تخصصی کالاهای ایرانی با محوریت خراسان رضوی در تاتارستان، تاجیکستان و ازبکستان برگزار می شود