رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

یازدهمین دوره جشنواره بین المللی شعر فجر - محتوای خبر

 

 

متن خبر

یازدهمین دوره جشنواره بین المللی شعر فجر

به گزارش خبرنگار خراسان رضوی،خبرگزاری صدا و سیما،دبیر اجرایی یازدهمین دوره جشنواره بین المللی شعر فجر در نشست خبری یازدهمین دوره جشنواره بین المللی شعر فجرگفت : این جشنواره16 تا 18 اسفند در 3 بخش بزرگسال ، کودک و نوجوان ، درباره شعر و بخش ویژه با عنوان افغانستان در مشهد برگزار می شود .

مهدی قزلی با اشاره به برگزاری محافل شعر خوانی در آرامگاه خیام در نیشابور و نیز سالن امام رضا علیه السّلام در دانشگاه علوم پزشکی مشهد افزود : در این محافل ادبی شاعرانی از سراسر کشور و نیز کشورهای فارسی زبان درباره موضوعاتی مانند امام رضا علیه السّلام، امام و انقلاب شعر خوانی می‌کنند.

دبیر علمی یازدهمین جشنواره بین المللی شعر فجر نیز در این جلسه گفت : مراسم پایانی این جشنواره بین المللی نیز چهارشنبه 18 اسفند از ساعت 18 تا 21 در تالار نور اداره اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی برگزار می‌شود.

محمد کاظم کاظمی با اشاره به حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسئولان کشوری و استانی در این مراسم افزود : 16 نامزد بهترین شعر این جشنواره در این مراسم شعر خوانی خواهند کرد.

او گفت : آنا بریزینا شاعر معاصر از کشور روسیه ، و26 شاعر و میهمان خارجی از کشورهای هندوستان، تاجیکستان ، افغانستان و پاکستان از مهمترین شرکت کنندگان در مراسم پایانی این جشنواره هستند.