Skip to Content

۴۲ نقطه مشهد مقدس در شب ۲۲ بهمن نورافشانی می‌شود

۴۲ نقطه مشهد مقدس در شب ۲۲ بهمن نورافشانی می‌شود

 رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در مورد برنامه‌های در نظر گرفته شده برای ۲۲ بهمن در خراسان رضوی توضیحاتی داد.

 حجت‌الاسلام محمد سلطانی عصر امروز در نشستی خبری پیرامون مراسم یوم الله 22 بهمن در خراسان رضوی اظهار داشت: با توجه به محدودیت‌های کرونایی که در سراسر کشور با آن روبرو هستیم برنامه‌های 22 بهمن امسال به صورت رژه موتوری و خودرویی برنامه‌ریزی شده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی بیان کرد: علاوه بر این به سیاق سال‌های گذشته مراسم نورافشانی نیز تدارک دیده شده که براساس تمهید صورت گرفته قرار است در دو ساعت 19 و 20 و 45 دقیقه فرداشب 42 نقطه شهر مشهد مقدس نورافشانی شود.

سلطانی بیان کرد: این برنامه‌ها توسط شهرداری مشهدمقدس و همچنین لشکر ثامن‌الائمه(ع) تدارک دیده شده است.وی خاطرنشان کرد: بخشی از برنامه‌های امسال نیز به فضای مجازی منتقل شده از جمله اینکه قطعنامه پایانی 22 بهمن در فضای مجازی به آدرس fajr.ccoip.ir به اشتراک گذاشته خواهد شد.

سلطانی تصریح کرد: بانگ الله اکبر امسال نیز پرقدرت‌تر از سال‌های قبل ساعت 21 روز سه شنبه در سراسر استان خراسان رضوی طنین‌انداز خواهد شد.

وی تاکید کرد: رژه موتوری و خودرویی نیز در روز 22 بهمن امسال در مسیر خیابان امام رضا(ع) انجام خواهد شد و سخنران مراسم پایانی 22 بهمن امسال سعید جلیلی خواهد بود.