Skip to Content

۶۹ درصد بودجه خراسان رضوی اختصاص یافته است

۶۹ درصد بودجه خراسان رضوی اختصاص یافته است

استاندار خراسان رضوی گفت: با وجود مشکلات مالی، خوشبختانه تاکنون ۶۹ درصد بودجه خراسان رضوی اختصاص یافته است. 

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، علیرضا رشیدیان ظهر امروز در گردهمایی ائمه جمعه خراسان رضوی اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران یکی از مهمترین حرکت‌هایی بود که در سطح جهان به وقوع پیوست و بلافاصله بعد از این انقلاب شاهد بودیم که پیام اسلام گرایی و موج بیداری اسلامی به سراسر دنیا صادر شد.

استاندار خراسان رضوی بیان کرد: امروز حتی در میان غربی‌ها نیز رشد گرایش به اسلام و تفکر اسلامی را شاهد هستیم و همین مسئله سبب شده است تا دشمنان، بسط تفکر افراطی و تفرقه در میان مسلمانان را در دستور کار قرار دهند.

رشیدیان گفت: در چنین شرایطی براساس دستورات اکید مقام معظم رهبری باید وحدت در دستور کار مسلمانان قرار بگیرد تا بتوانیم این حرکت پدافندی دشمنان را که در مقابل حرکت آفندی اسلام ایجاد شده است پاسخگو باشیم.

وی تصریح کرد: دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی، بسط دسیسه‌ها و توطئه‌ها را از ابتدای انقلاب اسلامی ایران با هدف ضربه زدن به نظام اسلامی در دستور کار خود قرار داده بودند که در سایه تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری و امام راحل تمامی این توطئه‌ها خنثی شده است.

استاندار خراسان رضوی تاکید کرد: در فتنه 88 شاهد بودیم که اوج حملات و کینه دشمن بروز کرد و هدف آنها ایجاد شکاف میان مردم و نظام بود اما مردم کشورمان با تکیه بر عنصر بصیرت و بهره گیری از فرمایشات مقام معظم رهبری از این برهه به سلامت عبور کردند.

رشیدیان خاطرنشان کرد: حضور پرشور مردم در انتخابات نیز بار دیگر ضربه محکمی به نظام و تفکر غربی وارد کرد در حالی که آنها تصور نمی‌کردند این حجم مشارکت صورت بگیرد.

وی با اشاره به فرارسیدن ایام الله دهه فجر افزود: این ایام بهترین فرصت برای تبیین دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی ایران است.

رشیدیان با اشاره به برنامه‌های استان در این ایام گفت: حدود 1500 پروژه در این ایام با اعتباری بیش از هزار میلیارد تومان به بهره برداری می‌رسند؛ در حال حاضر چهار هزار پروژه در سراسر استان در حال اجرا است و این مسئله با هدف رویکرد توسعه متوازن انجام می‌شود و با وجود مشکلات مالی، تاکنون 69 درصد بودجه استان اختصاص یافته است.