حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

14هزارنفر، حافظ صندوق های رای در خراسان رضوی - محتوای خبر

 

 

متن خبر

14هزارنفر، حافظ صندوق های رای در خراسان رضوی

فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: 14 هزار نیروی انتظامی به صورت مستقیم در پای صندوق های اخذ رای حضور دارند و مسئولیت حفاظت صندوق ها به عهده آنان است

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، سردار بهمن امیری مقدم امروز در جمع خبرنگاران افزود:14هزارنفرکار حفاظت از صندوق های رای در خراسان رضوی را بر عهده دارند بیش از 25 هزار نفر نیز به صورت غیر مستقیم وظیفه پوشش انتخابات ، تامین امنیت استان و انجام سایر وظایف محوله و ماموریت های مربوطه را بر عهده دارند.
او گفت: روند اخذ رای تا کنون بدون هیچ مشکل و مساله ای در استان انجام شده است و مردم در امنیت کامل و با شور خاصی در انتخابات شرکت می کنند.
سردار امیری مقدم افزود: در حوزه تبلیغات انتخابات کاندیداها، مشکل جدی وجود نداشت و فقط تذکراتی به آنان داده شد .
او با بیان اینکه امروز زمان جشن ملی است ، افزود : همه باید در برگزاری این انتخابات به بهترین نحو توام با امنیت و سلامت کامل مشارکت کنند
سردار امیری افزود: حضور و علاقمندی مردم در پای صندوق های اخذ رای نشان سرافرازی نظام است و باید تلاش کرد تا برگ زرین دیگری بر افتخارات نظام افزوده شود.
رای گیری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا،امروز  همزمان با سراسر کشور در چهار هزار و 573 شعبه اخذ رای در شهرها و روستاهای استان خراسان رضوی ادامه دارد.