Skip to Content

220 شرکت فناور و دانش بنیان در خراسان رضوی فعالیت می‌کنند

220 شرکت فناور و دانش بنیان در خراسان رضوی فعالیت می‌کنند

رئیس پارک علم و فناوری خراسان رضوی گفت: در حال حاضر 220 شرکت فناور و دانش بنیان در خراسان رضوی فعالیت می‌کنند که این شرکت‌ها توانستند موارد خوبی را برای نخستین‌بار در دنیا ارائه دهند.

خبرگزاری فارس: 220 شرکت فناور و دانش بنیان در خراسان رضوی فعالیت می‌کنند

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، سیدحسن علم‌الهدایی ظهر امروز در دیدار با سفیر ویتنام اظهار داشت: در حال حاضر بیش از 30 پارک علم و فناوری در کشور وجود دارد که پارک علم و فناوری خراسان از بزرگترین آنها به شمار می‌رود.

وی افزود: ما در کشور نیروی جوان و تحصیل کرده برای همکاری و پژوهش در پارک‌های علم و فناوری بسیار داریم که توانسته‌اند خدمات ارزشمندی ارائه دهند.

علم‌الهدایی بیان داشت: پروژه‌های مناسبی در زمینه‌های کشاورزی، انرژی‌های نفت، گاز و آب و فعالیت‌های دیگر در پارک علم و فناوری وجود دارد که اگر بررسی شود می‌توانیم همکاری‌های مناسبی بین دو کشور ایجاد کنیم.

رئیس پارک علم و فناوری خراسان رضوی خاطرنشان کرد: پروژه فناوری آی.سی.تی استان توسط پارک علم و فناوری خراسان رضوی در حال توسعه است که امیدوارم با توجه به فرصت پیش آمده زمینه همکاری در این حوزه فراهم شود.

وی تصریح کرد: ما در حال حاضر 220 شرکت فناور و دانش بنیان در خراسان رضوی داریم این شرکت‌ها توانستند موارد خوبی را برای نخستین‌بار در دنیا ارائه دهند باید زمینه‌های همکاری را مشخص کنیم ما در بسیاری از زمینه‌ها فعالیت‌های فناورانه خوبی داریم و دانش و مدل به کار رفته در اینجا جهانی است.