Skip to Content

27 کارخانه آردسازی در خراسان رضوی فعال است/ اعمال محدودیت‌ در سامانه جامع فروش آرد

معاون برنامه‌ریزی و اشتغال استاندار خراسان رضوی از فعالیت 27 کارخانه آردسازی در استان با سرمایه‌گذاری 500 میلیارد تومان خبر داد.


به گزارش خبرگزاری مهر، رضا جمشیدی در جلسه هم‌اندیشی و بررسی مشکلات کارخانجات آردسازی خراسان‌ رضوی که با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی مرتبط و کارخانجات آردسازی استان برگزار شد، با اشاره به فعالیت 27 کارخانه آردسازی در استان با حجم سرمایه‌گذاری حدود 500 میلیارد تومان، اظهار کرد: رفع مشکلات این واحدهای تولیدی نیازمند همراهی و همکاری تمام مدیران دولتی و بخش خصوصی است.

وی با اشاره به محدودیت‌های قانونی اعمال شده در سامانه جامع فروش آرد، افزود: مقرر شده جلسه‌ای با حضور مدیرکل غله و خدمات بازرگانی و مدیران عامل کارخانجات آردسازی استان برگزار و در ارتباط با این موضوع تصمیم‌گیری شود.

معاون برنامه‌ریزی و اشتغال استاندار خراسان رضوی اصلاح ضرایب مالیاتی و بررسی فنی و محاسباتی آن را از دیگر مواردی دانست که باید با همکاری اداره کل امور مالیاتی استان صورت پذیرد.

جمشیدی با تاکید بر برخورد با باربری‌های متخلف در حوزه حمل آرد، تصریح کرد: این موضوع از طریق اداره کل حمل و نقل و پایانه‌ها پیگیری می‌شود.

وی همراهی بانک‌های استان در تامین نقدینگی و سرمایه در گردش مورد نیاز کارخانجات آردسازی را مورد تاکید قرار داد و گفت: در همین راستا می‌توان از ظرفیت منابع صندوق توسعه ملی بهره برد.

Authors: خبرگزاری مــهر