Skip to Content

750 کیلوگرم مواد مخدر در مشهد کشف و ضبط شد

750 کیلوگرم مواد مخدر در مشهد کشف و ضبط شد

فرمانده انتظامی خراسان رضوی از کشف و ضبط حدود 750 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک طی 48 ساعت گذشته در شهرستان مشهد خبر داد.

 

به گزارش روز یکشنبه پایگاه اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی، سردار 'بهمن امیری مقدم' افزود: ماموران انتظامی در نخستین مرحله از این عملیات، خودرو تریلر حامل بار لوله های اتیلن را بعد از تعقیب و مراقبتهای نامحسوس در حوالی مشهد متوقف کردند که در بازرسی از آن حدود نیم تن تریاک کشف و سه قاچاقچی در این ارتباط دستگیر شدند.

وی اظهار کرد: پلیس در دومین مرحله خودرو تریلر دیگری را در محور باغچه - مشهد متوقف کرد و در بازرسی از آن بیش از 151 کیلو گرم تریاک کشف و یکی دیگر از اعضای باند قاچاق مواد افیونی را دستگیر کرد.

سردار امیری مقدم گفت: در سومین مرحله از این عملیات، پلیس با انجام اقدامات اطلاعاتی گسترده به سرنخهایی رسید که حاکی از نگهداری محموله مواد مخدر در داخل منزل مسکونی در شهرک شهید رجایی مشهد بود.

وی اظهار کرد: ماموران انتظامی با هماهنگی مراجع قضایی و در اقدامی ضربتی، منزل مورد نظر را پاکسازی کردند که در این عملیات یک نفر دیگر از اعضای باند دستگیر و حدود یکصد کیلو گرم تریاک کشف شد.