اجرای سطح‌بندی بیماران و نظام ارجاع بطور کامل در خراسان رضوی

اجرای سطح‌بندی بیماران و نظام ارجاع بطور کامل در خراسان رضوی جانشین رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد:سطح‌بندی بیماران و نظام ارجاع در شرایط چهارمین دوره اوج گیری ویروس کرونا در مشهد آغاز... مشاهده »

تعطیلی تالار‌های پذیرایی طرقبه و شاندیز

با افزایش روند شیوع کرونا تعطیلی تالار‌های پذیرایی طرقبه و شاندیز با افزایش روند شیوع کرونا تالار‌های پذیرایی طرقبه و شاندیز تعطیل شدند.   به گزارش  خبرگزاری... مشاهده »

افزایش تعداد مراکز منتخب کرونا در مشهد

ورود پلاک غیربومی به مشهد و خروج پلاک بومی از آن ممنوع افزایش تعداد مراکز منتخب کرونا در مشهد تعداد مراکز منتخب کرونا در محدوده محل‌های شلوغ و مراکز پر ازدحام در مشهد افزایش می‌یابد.... مشاهده »

خراسان رضوی در حال حرکت به سمت وضعیت قرمز کرونا

بستری روزانه ۲۰۰ مبتلا در خراسان رضوی خراسان رضوی در حال حرکت به سمت وضعیت قرمز کرونا خراسان رضوی با افزایش ۵۰ درصدی مبتلایان، در حال حرکت به سمت وضعیت قرمز کرونا است.   ... مشاهده »

مردم به مشهد و خراسان رضوی سفر نکنند

  مردم به مشهد و خراسان رضوی سفر نکنند سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: درباره محدودیت سفر به مشهد در تعطیلات نوروزی فردا در ستاد ملی مقابله با کرونا... مشاهده »

افزایش مبتلایان به کرونای انگلیسی در مشهد

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: تعداد موارد ابتلا به کرونای  انگلیسی که تا کنون در مشهد شناسایی شده اند به شش نفر رسید. دکتر مهدی قلیان در نشست خبری با قدردانی از مشارکت... مشاهده »

خیز دوباره کرونا در برخی استان‌ها

‌تردد و مسافرت‌هایی که روند ابتلا به کووید ۱۹ را صعودی می‌کند. آمارها نشان می‌دهد تعداد شهرستان‌های پرخطر از نظر همه‌گیری ویروس کرونا در سراسر ایران همچنان روبه کاهش است ولی مسئولان تأکید... مشاهده »

مساجد خراسان رضوی مقر مبارزه با پاندمی کرونا

مساجد خراسان رضوی همچنان با قوت و قدرت پای کار مقابله با پاندمی کرونا هستند و طرح شهید سلیمانی با قوت در آنها ادامه دارد. حجت‌الاسلام مجتبی مهدوی‌ارفع اظهار داشت: ویروس کرونا بالغ بر... مشاهده »

شهرستان‌های خراسان رضوی از وضعیت قرمز خارج شدند.

استاندار خراسان رضوی گفت: در نتیجه مجموعه اقدامات انجام شده و همراهی بسیار خوب مردم عزیز استان و بویژه اصناف و کسبه محترم، شاهد کنترل و مدیریت بیماری در سطح استان هستیم اما این شرایط پایدار نیست... مشاهده »

توصیه های رهبر معظم انقلاب به ستاد مقابله با کرونا

                مشاهده »