خیز دوباره کرونا در برخی استان‌ها

‌تردد و مسافرت‌هایی که روند ابتلا به کووید ۱۹ را صعودی می‌کند. آمارها نشان می‌دهد تعداد شهرستان‌های پرخطر از نظر همه‌گیری ویروس کرونا در سراسر ایران همچنان روبه کاهش است ولی مسئولان تأکید... مشاهده »

مساجد خراسان رضوی مقر مبارزه با پاندمی کرونا

مساجد خراسان رضوی همچنان با قوت و قدرت پای کار مقابله با پاندمی کرونا هستند و طرح شهید سلیمانی با قوت در آنها ادامه دارد. حجت‌الاسلام مجتبی مهدوی‌ارفع اظهار داشت: ویروس کرونا بالغ بر... مشاهده »

شهرستان‌های خراسان رضوی از وضعیت قرمز خارج شدند.

استاندار خراسان رضوی گفت: در نتیجه مجموعه اقدامات انجام شده و همراهی بسیار خوب مردم عزیز استان و بویژه اصناف و کسبه محترم، شاهد کنترل و مدیریت بیماری در سطح استان هستیم اما این شرایط پایدار نیست... مشاهده »

توصیه های رهبر معظم انقلاب به ستاد مقابله با کرونا

                مشاهده »

اطلاعیه شماره ۳ کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا درخصوص طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت‌ها/ اعلام جزئیات محدودیت‌های کرونایی از...

جزئیات محدودیت‌های کرونایی که از شنبه هفته آینده در کشور اعمال می‌شود، همراه با فهرست جدید دسته‌بندی مشاغل و آخرین وضعیت شهرهای مختلف در اطلاعیه شماره ۳ کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی... مشاهده »

آموزش، شرط اثرگذاری محدودیتهای کرونایی

شیوع ویروس کرونا و بیماری ناشی از آن با تلخی‌ها و تهدیدهایی همراه است که برای پیشگیری از شیوع و کاهش تهدیدات آن محدودیتهایی در نظر گرفته شده که برای اثرگذاری آن، آموزش، اصل زیربنایی است. ... مشاهده »

عمده فوت شدگان کرونا در خراسان رضوی بیماری زمینه‌ای داشته‌اند

مسئول کارگروه اطلاع رسانی بیماری کرونا در دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: عمده فوت شدگان کرونا در خراسان رضوی بیماری زمینه‌ای داشته‌اند. حمیدرضا رحیمی اظهار داشت:  بیشتر بستری شدگان... مشاهده »

مبارزه با کرونا، مبارزه‌ای نرم‌افزاری است

  مبارزه با کرونا، مبارزه‌ای نرم‌افزاری است       رئیس بخش مراقبت‌های ویژه کودکان بیمارستان اکبر مشهد گفت: در کشور ما بیشتر بر روی مسائل سخت‌افزاری... مشاهده »

شیب تند ابتلا به کرونا در دورهمی‌ها

شب‌نشینی‌های خانوادگی را تعطیل کنید           معاون علوم پزشکی مشهد معتقد است عامل اصلی افزایش ابتلا به کرونا در... مشاهده »

حضور حداقلی کارکنان، صرفا در مشاغل ضروری و با تشخیص بالاترین مقام دستگاه

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی خبر داد: حضور حداقلی کارکنان، صرفا در مشاغل ضروری و با تشخیص بالاترین مقام دستگاه اجرایی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان... مشاهده »