جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

گل کاشتن صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی در روز انتخابات - صفحه اصلی

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بررسی ابعاد شخصیتی امام خمینی(ره)...
ویژه برنامه های صداوسیمای خراسان رضوی...
به گزارش  روابط عمومی صداوسیمای...
پخش  ویژه برنامه‌ های لیالی قدر...
برنامه تلویزیونی اشاره به بررسی...
مشاهده آرشیو

نمایشگر دسته ای مطالب

گزارش5

گزارش5

مشاهده آرشیو

نمایشگر دسته ای مطالب

صبح خراسانی

صبح خراسانی

نمایشگر دسته ای مطالب

شب شرقی

شب شرقی

نمایشگر دسته ای مطالب

ورزش خراسان رضوی

ورزش خراسان رضوی

صدای خراسان رضوی

بررسی ابعاد شخصیتی امام خمینی(ره)...
ویژه برنامه های صداوسیمای خراسان رضوی...
به گزارش  روابط عمومی صداوسیمای...
«نسیم سحری» عنوان برنامه ای است...
برنامه رادیویی شباهنگام به طور زنده...

صبح بخیر خراسان

صبح بخیر خراسان

بالا خیابون پایین خیابون

بالا خیابون پایین خیابون

رادیو با طعم قصّه

رادیو با طعم قصّه

صدای زائر

صدای زائر

شدو محله

شدو محله

اخبار

« بازگشت

گل کاشتن صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی در روز انتخابات

گل کاشتن صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی در روز انتخابات


گل کاشتن  صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی در روز  انتخابات 
 
صدا و سیمای خراسان رضوی با بسیج تمامی نیروها و امکانات تمهیدات لازم را به منظور انعکاس حماسه حضور مردم ولایتمدار استان خراسان رضوی در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری انجام داد.
معاونت سیما با همکاری و پشتیبانی معاونت فنی مرکز و با استقرار۴ گروه پخش زنده  و 5 گروه پرتابل در نقاط مختلف شهر مشهد و ۲۰گروه در شهرهای مختلف استان این حماسه را پوشش داد. برقراری ارتباط زنده با نقاط مختلف استان ارتباط مستقیم متعدد با ستاد انتخابات استان، ارتباط زنده تصویری با شعبات اخذ رأی، اعزم گروه مستند سازی و تولید نماهنگ، پوشش تصویری انتخابات ۴۵ شهرستان شهر و بخش، حضور کارشناسان و هنرمندان مختلف در طول برنامه و ... از آیتم های این ویژه برنامه زنده تلویزیونی بوده و ادامه دارد. .بخش های متعدد از این حضور تدارک دیده شده که در لا به لای این برنامه زنده پخش شده و خواهد شد.
معاونت صدا نیز از اولین لحظات آغاز اخذ آرا با برنامه زنده ی « نکته های انتخابات » همراه شنوندگان بود. بخش گزارشات و بیانات مقام معظم رهبری در صندوق اخذ رأی، گزارش زنده تلفنی از ستاد انتخابات استان، مصاحبه با شرکت کنندگان از حوزه های مختلف، پخش بیانات بنیان گذار کبیر انقلاب درباره اهمیت انتخابات، ارتباط زنده با خبرنگاران شهرستان ها، پخش اطلاعیه های ستاد مرکزی انتخابات، حضور هنرمندان و کارشناسان در استودیو، پخش پیام های مردمی و ... از جمله بخش های مختلف این برنامه رادیویی که از ساعت 7 صبح شروع شده و تا پایان فرایند انتخابات ادامه خواهد داشت.
حوزه  صدا نیز علاوه بر تدارک برنامه های متنوع برای این روز از ظرفیت رادیو نما نیز با پخش تصاویر لحظه به لحظه از حضور مردم در پای صندوق های رأی را در کنار مخاطبان خود داشت.
آمار و عملکرد رادیو نمای مرکز خراسان رضوی از ساعت 7 صبح تا 12 شب روز جمعه 2 اسفند 98 در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری
رادیو زیارت نیز با تهیه و پخش 16 ساعت برنامه زنده با نام صحن انتخاب در سه گروه مستقل تولیدی ساعت 7 صبح تا 12:30 به تهیه کنندگی امیر رضا رئوف و اجرای سید مهران کاظمی ساعت 12:30 ویژه برنامه انتخاباتی نشان به آن نشانی به تهیه کنندگی مصطفی اعلمی برنامه صحن انتخاب از ساعت 13 تا 18 به تهیه کنندگی طیبه تناکی و اجرای میثم مسرور برنامه صحن انتخاب از ساعت 18 تا 23 به تهیه کنندگی امیر حسن روحانی و اجرای فاطمه برات زاده در یک اقدام بی سابقه با تمامی مراکز 33 گانه صدای استانها ارتباط گزارشی برقرار شد تا ضمن هم افزایی ملی، مخاطبان از حال و هوای مراکز مختلف در این روز مطلع شوند و به طور میانگین از 7 صبح تا 23 هر 20 دقیقه با یک مرکز ارتباط برقرار شد.
تولید 10 آنونس مهیج رادیویی با بهره گیری از سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب و وصیت نامه شهید بزرگوار حاج قاسم سلیمانی جهت تشویق مردم به حضور حداکثری و انتخاب آگاهانه از دیگر فعالیتهای رادیو زیارت بود و 6 بخش خبری بین 15 تا 20 دقیقه، 8 ارتباط با حرم رضوی، 3 گفتگوی تلفنی با فرماندار مشهد، ساخت 2 فتوکلیپ، فعالیت در 2 پیام رسان و 11 پست تولیدی شامل 4 گزارش ویدئویی بخشی دیگر از فعالیت رادیو زیارت در روز انخابات بود.
معاونت فضای مجازی هم با اعزام 2 گروه عکاسی به سطح شهر مشهد و استفاده از ظرفیت کلیه خبرنگارن آزاد شهرستان های استان، نیز دریافت عکس های جذاب مردم استان به پویش عکس #ایران_قوی  جلوه هایی جذاب و دیدنی از حضور مردم در پای صندوق های رأی را به تصویر کشید.
تولید و بارگزاری تیزر ویژه ی پویش ارسال عکس مردمی با عنوان هشتگ #ایران_قوی در فضای مجازی و دریافت یکهزار عکس مردمی و تولید 8 فتوکلیپ،نیز تولید بیش از 100 قطعه عکس نوشت از عکس های دریافتی مردم استان از دیگر اقدامات ویژه این معاونت عنوان شده است. در این میان انعکاس لحظه به لحظه خبرهای روز انتخابات و بارگزاری کلیه تولیدات ویدیویی و گرافیکی در کانال های «تیتر یک» و «خراسانی ها» در تلگرام و سه کانال در پیام رسان سروش و صفحه اینستاگرام و سایت مرکز به آدرس mashhad.irib.ir جزو سایر عملکردهای این حوزه به شمار می رود.
  معاونت فضای مجازی مرکز خراسان رضوی مچنین با تولید کلیپ   "فصل تازه" ظرف این چند روز علاوه بر بازتاب مناسب در فضای مجازی و شبکه استانی، در شبکه های سراسری و شبکه بین المللی خبر نیز به دفعات پخش شد.
معاونت خبرِ خراسان رضوی هم  برای این روز با شکوه با افتتاح استودیوی جدیدِ خبر، پخش 6 بخش تلویزیونی و 6 بخش خبری رادیو، ارتباطهای زنده خبری متعدد با شبکه خبر و شبکه یک ، 4 گزارش خبری ویژه و اعزام 12 گروه گزارش خبری در مشهد و 40 گروه  خبری در  شهرستانهای استان حضور حماسی مردم را منعکس کرد.
حوزه  شعر و موسیقی نیز با تولید دو قطعه موسیقی با نام های پرچم ایرانی و روز مردم به استقبال حضور با شکوه مردم در روز انتخابات رفت.

آرشیو اخبار داخلی

«نسیم سحری» عنوان برنامه ای است...
روایت شنیدنی یکی از پرسنل بیمارستان...
حضور پرشکوه مردم در انتخابات دوستان...
 تولید و پخش بیش از 19000 دقیقه...

نگاهی به جدیدترین اخبار و رویدادهای...
نگاهی به جدیدترین اخبارو رویدادهای...
کلیپ حضور مردم استان در انتخابات...
سری جدید ناگفته ها با جدیدترین خبرها...
سری جدید ناگفته ها با جدیدترین خبرها...
حج قاسم سلیمنی ، فرد نیست. ...

دکترمینومحرزمتخصص بیماریهای عفونی و...
 در اطلاعیه ای به نقل از ...

تولیدات ویژه فضای مجازی

القدس لنا
علاقمندان برای شرکت در این جشنواره...
نماهنگ ویژه لیالی قدر با صدای استاد کریم...
دکترمینومحرزمتخصص بیماریهای عفونی و...
گشت پلیس برای پیشگیری از ویروس کرونا...
پست غربالگری مقابله با کرونا

سخنرانی  رهبر انقلاب به مناسبت...
 امام صادق از پدرش امام حسین(ع)...
القدس لنا
بسم الله الرحمن الرحیم اللهمّ...
بسم الله الرحمن الرحیم اللهمّ...
بسم الله الرحمن الرحیم اللهمّ...

نماهنگ ویژه لیالی قدر با صدای استاد کریم...

"شور و شعور" مجموعه گفتارهایی کوتاه ویژه...
این پادکست خاطرات کودکی که پدرش در جبهه...
این پادکست خاطرات کودکی که پدرش در جبهه...

مهم ترین عاملی که سیستم ایمنی بدن...
انیمیشن تصمیم کبری با موضوع ویروس...
تصمیم کبری

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 https://www.instagram.com/khurasaniha

    صفحه رسمی اینستاگرام خراسان رضوی         

کانال شبکه هشت در سروش:    https://sapp.ir/khurasaniha

کانال سیما در سروش:             https://sapp.ir/khiribsima

کانال صدا در سروش:           http://sapp.ir/khiribseda  

اوقات به افق :  مشهد


اذان صبح 03:26:29 طلوع آفتاب 05:14:35
اذان ظهر 12:29:47 غروب آفتاب 19:45:15
اذان مغرب 20:05:14 نیمه شب 23:49:47