رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

تشریح ویژه برنامه ‌های هفته بسیج در صدا و سیمای خراسان رضوی - محتوای خبر

 

 

متن خبر

تشریح ویژه برنامه ‌های هفته بسیج در صدا و سیمای خراسان رضوی

صدا و سیمای خراسان رضوی برای هفته بسیج ویژه برنامه های مختلفی در حوزه های رادیو، تلویزیون، خبر و فضای مجازی تولید کرده است.

مدیرکل صدا و سیمای خراسان رضوی امروز در تشریح این برنامه ها گفت:  ویژه برنامه زنده تلویزیونی "دیده بان" از جمله این برنامه ها است که به تهیه کنندگی محمدحسین محمدی و کارگردانی حسن خطائیان هر شب از ساعت 20 بر روی آنتن خواهد رفت.

محسن نصرپور افزود: ویژه برنامه زنده ""بیسیمچی" به تهیه کنندگی نادر افشار سعد آباد نیز کاری از صدای خراسان رضوی است که از 29 آبان تا 5 آذر هر روز از ساعت 17 تا 17:30 روایتگر مجاهدت ها و ایثارگری های بسیجیان خواهد بود.

 

نصرپور بیان کرد: سه قسمت نمایشی رادیویی با محوریت بیان خدمات بسیج در حاشیه شهر مشهد و چهار قسمت کار موشن گرافیک با موضوع معرفی خدمات بسیج به نسل جوان و نوجوان با قابلیت ارائه در فضای مجازی از دیگر برنامه‌هایی است که به مناسبت این هفته تولید شده است.

 

مدیرکل صدا و سیما خراسان رضوی همچنین محوریت بر نامه های تولیدی در صدا وسیما را بیان خدمات ارائه شده از طرف بسبج به مردم در حوزه های مختلف خدمت رسانی اعلام و ادامه داد: مراسم تجلیل از بسیجیان و انعکاس برنامه های قشرهای مختلف بسیج  در طول هفته دفاع مقدس از سایر برنامه های تدارک دیده شده به مناسبت هفته بسیج است.

وی همچنین گفت: تهیه و تکثیر پوسترهای مناسب برای فضاهای عمومی و فضای مجازی، دعوت از مسوولان، دست اندرکاران و نخبگان بسیجی و انعکاس فعالیت های آنان در برنامه های صبحگاهی و شامگاهی صدا و سیمای استانی و انعکاس مطلوب و مناسب فعالیت های بسیج در بخش های مختلف خبری از دیگر اقدامات صدا و سیمای خراسان رضوی برای هفته بسیج است.

هفته بسیج از دوشنبه 29 آبان شروع شده و تا یکشنبه 5 آذر ادامه دارد.