رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

دیدارپدیده و تراکتورسازی، مهم‌ترین بازی جام حذفی - محتوای خبر

 

 

متن خبر

دیدارپدیده و تراکتورسازی، مهم‌ترین بازی جام حذفی

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما،مرکز خراسان رضوی،محمد رضا مهاجری در نشست خبری قبل از بازی با تراکتورسازی که در سالن اجتماعاتمهم‌ترین بازی پدیده در جام حذفی مقابل تراکتورسازی است هیات فوتبال خراسان رضوی برگزار شد، گفت:امسال سیاست باشگاه بر روی حضور در جام حذفی گذاشته شده است و این مسابقات را جدی میگیریم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد تأکید کرد: ما روی نقاط ضعف و قوت تراکتورسازی کار کرده‌ایم و اگرچه قرعه سختی نصیبمان شده است، اما اگر۷۰ درصد آن چیزی که در تمرینات بودیم باشیم، مطمئن باشید تراکتور را شکست می‌دهیم.

او در باره اجازه نداشتن تیم ها برای استفاده از امکانات ورزشگاه امام رضا علیه السّلام، گفت: این موضوع واکاوی شده است و مشکلی از بابت شورای تأمین نداریم،اگر ما از این استادیوم استفاده کنیم، مشهد از آن بهره می‌برد.

سرمربی تیم پدیده مشهد تأکید کرد: ما حریفمان را آنالیز کرده‌ایم و می‌دانیم که آنها تیم خوبی هستند، اما چه به لحاظ روحی و چه روانی باید روی این موضوع تمرکز داشته باشیم، لازمه پیروزی تمرکز است، ما سال گذشته مقابل تراکتورسازی عالی بازی کردیم اما به دلیل نداشتن تمرکز توپ‌هایمان گل نشد.

مربی تیم تراکتورسازی که در غیاب یحیی گل محمدی در کنفرانس خبری دیدار تراکتورسازی و پدیده حضور پیدا کرده بود از دیدار سخت تبریزی ها با پدیده گفت.

علیرضا پژمان افزود:پدیده امسال یکی از تیم‌های قدرتمند است و تراکتورسازی بازی سختی در مقابل پدیده خواهد داشت.

او گفت:تصمیم باشگاه و گل‌محمدی این است که جام حذفی و لیگ را با هم جدی بگیریم. هر تیمی از موقعیت‌هایش بیشتر استفاده کند برنده است و ما تا آخرین لحظه ادامه می‌دهیم

دیدار تیم های پدیده خراسان و تراکتورسازی تبریز از ساعت 18 و پانزده دقیقه امروز در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد آغاز می‌شود.