رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

وجود تعامل سازنده بین تشکلات کارگری و کارفرمایی خراسان رضوی و تعاون - محتوای خبر

 

 

متن خبر

وجود تعامل سازنده بین تشکلات کارگری و کارفرمایی خراسان رضوی و تعاون

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، سردار کریمی در همایش بسیج برای اقتصاد مقاومتی در اداره کل تعاون، کار ووجود تعامل سازنده بین تشکلات کارگری و کارفرمایی خراسان رضوی و تعاون رفاه اجتماعی استان گفت:با نگاه مثبث و تعامل دو سویه می توان مشکلات را از پیش رو برداشت و مانع از تفرقه افکنی دشمن شد.

او افزود:نگاه ما باید به خدمت به مردم و رفاه آنها خالصانه و صادقانه باشد زیرا توجه به ارائه ی  مطلوب خدمات و افزایش رفاه آحاد مردم بخصوص جامعه هدف می تواند سطح رضایت مندی را بین هموطنان ارتقا بخشد.

 سردار کریمی گفت: امروز دولت ، مردم و جامعه کارگری همه با هم متحد و در کنار یکدیگر هستند.

او درباره برگزاری یادواره شهدا هم گفت: مقام معظم رهبری در فرمایشی تاکید کردند اجر و مزد برگزاری یادواره شهدا کمتر از اجر و مزد شهادت نیست زیرا تبیین اهداف والا، ایثار خالصانه و جانفشانی های بی دریغ آنها می تواند الگوی مفیدی برای جوانان باشد و افق روشنی را برای میهن اسلامی به ارمغان آورد.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی نیز در این همایش گفت:هم اکنون خراسان رضوی با دارا بودن  هزارو 150  تشکل ، به لحاظ تعامل مثبت با تشکلات و بسط و تقویت سه جانبه گرایی در کشور به عنوان الگوی موفق مطرح  است و با نیروهای مخلص و کارآمد بسیج استان همکاری سازنده ای دارد .

احمدی افزود: واگذاری فعالیت های قابل واگذاری به بخش خصوصی، در اولویت قرار دادن تشکلات کارگری ، افزایش تعاملات با این تشکلات و ارتقاء کیفیت و کمیت از برنامه‌های این اداره کل بوده است.