سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

اعلام رتبه‌های اوّل و سوم مسابقات رباتیک آزاد کشور در مشهد - تولیدات تلویزیون

 

 

برنامه های تلویزیون

اعلام رتبه‌های اوّل و سوم مسابقات رباتیک آزاد کشور در مشهد

مسابقات رباتیک آزاد کشوربا معرفی برگزیدگان در مشهد پایان یافت.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان رضوی ، هفتمین دوره مسابقات رباتیک آزاد کشور با معرفی افراد و گروههای برتر در هشت پایان مسابقات رباتیک آزاد کشور در مشهدرشته تخصصی در مشهد به پایان رسید.

دبیر برگزاری این مسابقات گفت: پس از سه روز رقابت در این مسابقات در رشته رالی تیم های "سیلور" از کرج و "اسپایدر"و "کینگ این فاینالی" هر دو از تهران به ترتیب رتبه های اول تا سوم را به دست آوردند و در رشته حل ماز تیم های کاشان A و B و تیم یزد به ترتیب اول تا سوم شدند.

محمد کربلایی حسینی افزود: در رشته نوریاب نیز تیم کاشان A اول شد و تیم های "آرسکا رباتیک" از قوچان و "راد"از مشهد مقام دوم و سوم را کسب کرد.

او گفت: در رشته مسیریاب نیز تیم های کاشان C، شاهرود و کاشان A به ترتیب رتبه های اول تا سوم را بدست آوردند و در رشته رباتیک خلاق هم تیم های "کارینا" از کرمانشاه ،"کاسپین" از آستارا و تیم "یا ابا صالح" از مشهد به ترتیب در جایگاه های اول تا سوم قرار گرفتند.

دبیر مسابقات افزود: در رشته انفرادی آتش نشان، مرضیه صیفی از کرمانشاه، حبیب الله باقری از مشهد و امیر کریمی از بجنورد رتبه اول تا سوم را کسب کردند.

حسینی با اشاره به برگزاری مسابقات جنگجو در 2 رده سنی نونهالان و نوجوانان گفت: در رده سنی نونهالان این رشته، تیم های "شاهین جنوب" از گچساران، "می سی نو" از بجنورد و "بلک روبو" از گچساران و در رده سنی نوجوانان نیز تیم های "ماتادور" و "اسپایدر"هر دو از کردکوی و تیم "روبوکام 2"از فارسان به ترتیب در جایگاه های اول تا سوم قرار گرفتند.

وی گفت: در رشته فوتبالیست هم که در دو رده سنی برگزار شد، در گروه سنی نونهالان تیم "رویو" از زاهدان، "شهید حسین پور سلطانی" از تربت جام و "شکوفه های آریایی B"از رشت و در رده سنی نوجوانان این رشته نیز تیم پ"اسپایدر از کردکوی، "ماهان ماسال" از صومعه سرا و "عقاب های پیشرو" از رفسنجان به ترتیب در جایگاههای اول تا سوم قرار گرفتند.

هفتمین دوره مسابقات رباتیک آزاد کشور با حضور پ245تیم و 800شرکت کننده در سومین سال متوالی در مشهد به میزبانی شرکت پدیده شاندیز برگزار شد.

بجز دوره چهارم که در اصفهان برگزار شد بقیه دوره‌ها در مشهد برگزار شده است.پربازدیدترین های تلویزیون

جدیدترین تولیدات تلویزیون