سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

اعلام ویژه برنامه‌ های شهادت امام سجاد علیه السّلام در حرم رضوی - تولیدات تلویزیون

 

 

برنامه های تلویزیون

اعلام ویژه برنامه‌ های شهادت امام سجاد علیه السّلام در حرم رضوی

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، معاون ویژه برنامه‌ های شهادت امام سجاد علیه السّلام در حرم رضوی  رضوی گفت: ویژه برنامه‌ های یازدهم و دوازدهم  ماه اعلام ویژه برنامه‌های شهادت امام سجاد(ع) در حرم رضویمحرم الحرام که به روایتی به سالروز شهادت مظلومانه حضرت زین العابدین علیه السّلام مشهور شده است، در روزهای دوشنبه و سه شنبه، دهم و یازدهم مهرماه و در سه نوبت در رواق امام خمینی رحمت الله علیه حرم مطهر رضوی برگزار می‌ شود.
حجت‌ الاسلام سیدجلال حسینی افزود: این برنامه‌ها در شب و روز شهادت امام سجاد علیه السّلام از ساعت 16:30 تا 20 و در روز شهادت آن امام همام از ساعت 10 تا 12:30 در حرم مطهر رضوی برگزار می‌ شود.
او گفت: در این برنامه‌ ها حجت‌ الاسلام مهدی ‏ارفع در شب و شام شهادت امام سجاد علیه السّلام و حجت الاسلام شریعتی ‎تبار در روز شهادت آن امام همام درباره موضوعات سبک زندگی امام سجاد علیه السّلام، عوامل دین‌ زدایی از منظر امام سجاد علیه السّلام و بررسی حوادث پس از واقعه عاشورا سخنرانی می کنند.
حسینی تصریح کرد: در این برنامه‌ ها مداحان و ذاکران اهل بیت‌ عصمت و طهارت علیهم السّلام در شب و روز شهادت امام سجاد علیه السّلام، به مرثیه‌ سرایی و عزاداری در وصف چهارمین پیشوای شیعیان می‌ پردازند.
پربازدیدترین های تلویزیون

جدیدترین تولیدات تلویزیون