جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

آغاز دوباره توزیع گوشت گرم وارداتی در بازار مشهد - تولیدات تلویزیون

 

 

برنامه های تلویزیون

آغاز دوباره توزیع گوشت گرم وارداتی در بازار مشهد

مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: توزیع گوشت گرم وارداتی از استرالیا در بازار مشهد پس ازمدت کوتاهی توقف، دوباره شروع شده است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، سید حمیدرضا جوادی امروز با بیان این مطلب افزود: از ابتدای این هفته آغاز دوباره توزیع گوشت گرم وارداتی در بازار مشهدتاکنون دو محموله گوشت گرم وارداتی پس از مدت کوتاهی وقفه وارد خراسان رضوی شده است، هر محموله به وزن حدود 8.5 تن در شبکه بازار هم اکنون در حال توزیع است.
وی ادامه داد: مردم می توانند این گوشت را از بازارهای شهرداری بخرند. استقبال بالایی از سوی مصرف کنندگان از این نوع گوشت در بازار شده و واردات محموله های بعدی نیز در دستور کار است.
مدیر تنظیم بازار جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: همچنین بازار مرغ، تخم مرغ و گوشت قرمز در تعادل است و نوسانات قیمت در این سه محصول چشمگیر نیست. کنترل بازار برای نرخ همه این محصولات انجام می شود و در صورت نیاز توزیع کالا در جهت تنظیم بازار صورت می گیرد.
خراسان رضوی 7.1 میلیون راس دام سبک شامل گوسفند و بز دارد. این استان در حوزه گاوداری شامل صنعتی، نیمه صنعتی و کوچک روستایی نیز دارای پنج هزار واحد دارای مجوز و 100 هزار راس ظرفیت گاو مولد است. کل موجودی دام سنگین مولد و غیرمولد در خراسان رضوی 320 هزار راس است.
خراسان رضوی در مجموع 14،6 میلیون واحد دامی دارد و سالانه یک میلیون و 200 هزار تن محصولات در حوزه دام و طیور این استان تولید می شود.پربازدیدترین های تلویزیون