سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

افزایش 50 تومانی قیمت بلیت اتوبوس در مشهد - تولیدات تلویزیون

 

 

برنامه های تلویزیون

افزایش 50 تومانی قیمت بلیت اتوبوس در مشهد

افزایش 50 تومانی قیمت بلیت اتوبوس در مشهد

به گزارش خبر گزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: افزایش قیمت بلیت اتوبوس در جلسه هفدهم مرداد ماه تصویب شده بود که با توجه به اعتراض کمیسیون حمل و نقل مبنی بر ناکافی بودن افزایش قیمت بلیت اتوبوس، این مصوبه امروز دوباره رای گیری شد که در نهایت اعضا با افزایش 50 تومانی بلیت اتوبوس از اول شهریور موافقت کردند.

محمد سهیلی افزود: اخذ محوز دریافت تسهیلات 2 هزار میلیارد ریالی از بانک های تجارت و شهر برای اجرای طرح های جاری و عمرانی شهر مشهد و ارایه تسهیلات ساخت زائر سرای ارزان قیمت برای جانبازان کشور در مشهد از مصوبات امروز شورای شهر مشهد بود.

او گفت: در این جلسه، با اهدای یک واحد مسکونی حداقل 70 متری از واحد های مسکونی شهرداری مشهد در خیابان رسالت یا معادل آن به یکی از کارگران شهرداری که بر اثر تصادف در هنگام کار دچار قطع نخاع شده است، موافقت شد.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد افزود: با توجه به مخالفت فرمانداری مشهد با مصوبه کمک 30 میلیارد ریالی شهرداری به سپاه امام رضا علیه السّلام برای توسعه، مرمت و نگهداری اردوگاه فرهنگی زیارتی ثامن الائمه علیه السّلام در استان خوزستان، به دلیل وجود منع قانونی برای هزینه در خارج از شهر مشهد، مقرر شد این مصوبه به کمک برای اعزام کاروان‌های راهیان نور خراسان رضوی تغییر کند.

هم اکنون بهای خدمات اتوبوس سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد 3 هزار ریال و در حومه این شهر پنج هزار و 500 تا 7 هزار ریال است.
پربازدیدترین های تلویزیون

جدیدترین تولیدات تلویزیون